Чотири правила, які допоможуть пережити спеку

Постійна зміна погоди стає звичною справою для українців, однак спекотно літо ніхто не скасовував. Тому варто знати кілька простих правил, щоб почуватися комфортно за високої температури повітря.

Достатньо просто знати, що вдягати, що носити з собою і що краще не робити у спеку.

Натуральне вбрання ( + головний убір)

Одяг має відповідати погоді, тому варто забути про синтетику та затепле вбрання. Це дозволить уникнути теплового або сонячного удару. Симптомами цього є: головний біль, різка слабкість, запаморочення, зменшення концентрації уваги. Що робити у таких випадках: холодні компреси або душ.

Правильна засмага

Найкраще приймати сонячні ванни вранці – до 11 години та ввечері після 16. Важливо пам’ятати, що у перший день націлено на засмагу краще відпочивати на сонці не більше 10-15 хвилин. Якщо обпеклися: скористайтеся засобом з пантенолом, але у жодному випадку не жирними кремами.

Водний баланс

Пийте вдосталь рідини. Найкращим варіантом, звісно є, звичайна вода. Однак можна вживати і газовані (не солодкі) напої. Якщо ж хочеться соку, то краще його розбавляти льодом або водою.

Що краще не пити і не їсти

Під сонцем краще уникати вживання алкоголю, оскільки воно може швидко “вдарити” у голову і самопочуття буде не з найкращих. Відомо також, що замість кави краще вживати напої з меншою кількістю кофеїну, адже замість бадьорості можна отримати втому. Також відмовтеся від надто “важких” та жирний страв.

Джерело: zhyvyaktyvno

banner

Залишити відповідь