Медичний блог прикарпатки: про дитячі матюки, годування цицею та шапку на вушка

Гуглити дитячі симптоми – погана прикмета. Та якщо натрапити на медичний блог прикарпатської педіатрині Вікторії Кліщ, можна отримати цінні поради та розвіяти безліч міфів. 

З почуттям гумору та критичним мисленням у лікарки все гаразд, тому дописи обгрунтовані, пізнавальні та не нудні. Вона ж доказова, тобто керується перевіреною інформацією, а не такою, що бабуся нашепотіла. Бабусі, без образ, вам теж буде корисно знати більше, ніж розповідали колись вам. Наприклад, дізнаєтесь, що не обов’язково дитині ту шапку під час кожного вітерця на вушка давати. 

Сторінка – знахідка для матусь, які годують грудьми. Є дописи про правильне прикладання до циці, чому не варто годувати малюків з пляшечки та відкрито страшну істину, що дієти годуючої мами не існує. 

https://www.instagram.com/p/CAfyxp4A6Vy/

А після прочитання одного з дописів, можете обґрунтовано насварити подругу, яка досі вішає на дитячий візок пеленку чи чистить вушка вушною паличкою. 

Дописи про дитячі матюки та незручних дітей стануть ложкою меду для батьків шибеників. 

https://www.instagram.com/p/B19LIQ6IwKh/

І про сопельки, і про глисти, високу температуру та вакцинацію написано. Є поради, які підготувати дитину до походу до лікаря (спойлер: не лякати поганою тьотею). Та багато іншого, що збільшить ваші шанси не нашкодити дитині.

https://www.instagram.com/p/CbvWtMUoExV/

Читайте також: https://galka.if.ua/pid-chas-vijni-vazhlivo-shhob-vi-i-vasha-ditina-buli-vakczinovanimi-dityacha-likarka-viktoriya-klishh/

banner

Залишити відповідь