Будьте здорові! Поради для обстежень взимку від медичних фахівців Франківська

Чи задумувалися ви коли-небудь про те, як ваш організм реагує на зміни в навколишньому середовищі? Сонце, холод, тепло, вологість – кожна пора року несе з собою свої виклики для нашого здоров’я. Тож, чому б не надати своєму тілу увагу, яку воно заслуговує?

Всі знають, наскільки важливо щороку виділяти час на обстеження, щоб не упустити важливі зміни у своєму здоров’ї, адже попередити хворобу легше, ніж потім лікувати її. 

Нехай щорічний медичний чек-ап стане вашою корисною звичкою, який вбереже вас від неприємностей. А ми розкажемо про клініки та лабораторії Івано-Франківська, де можна обстежитись швидко, якісно та комфортно.

Медична лабораторія Ескулаб

Війна, стрес, сезонні зміни, режим харчування та фізичної активності, а також інші фактори можуть негативно впливати на наше здоров’я. Щоб запобігти розвитку захворювань та підтримувати організм у формі, важливо регулярно проходити медичні обстеження. Особливо взимку, коли організм не отримує достатньо вітамінів та знижується фізична активність.

Крім того вчасно виявлені відхилення в аналізах можуть стати ключем до врятованого життя. Щоб спонукати українців до самопізнання, медична лабораторія Ескулаб запустила кампанію “Зазирни у себе”.

“Ми хочемо нагадати українцям, що важливо піклуватися про себе та регулярно проходити обстеження. Відеоролики, які ми створили, розповідають про важливість профілактичних оглядів та раннього виявлення захворювань. Вони також закликають українців не боятися звертатися до лікарів”, — говорить директорка з маркетингу Ескулаб Анна Коник.

Щоб зробити сезонне обстеження організму доступнішим для клієнтів, Ескулаб пропонує своїм клієнтам спеціальні пропозиції: 

 • Щомісячні знижки. Кожного місяця на сайті лабораторії та в соцмережах можна знайти актуальну інформацію про знижки та спеціальні пропозиції. 
 • Чекап програми — це пакети аналізів, для перевірки загального стану організму розроблені разом з лікарями. Економія при купівлі пакету на сайті становить до 23%. Є програми для оцінки здоров’я жінки та чоловіка відповідно до віку, щорічне профілактичне обстеження, онкочекапи, тощо. 
 • Окрім того, Ескулаб розробила спеціальну програму аналізів «Check-UP за донат», вартість якої 1000 грн. В програму входять чотири топові аналізи: ТТГ, глюкоза, пакет аналізів “Здорова печінка” та загальний аналіз крові. Всі кошти з її продажу спрямують у благодійний фонд на виготовлення “Файних зупок” та “Файного борщику” для захисників, один чекап —  це 30 обідів.


Ескулаб з початку повномасштабного вторгнення підтримує українців. Для цього компанія впровадила соціальні ініціативи, які спрямовані на те щоб підтримати українців. В рамках ініціатив українці мають змогу здати безкоштовно аналізи. Загалом Ескулаб обстежила безкоштовно більше 75 000 українців, серед аналізів були ТТГ, залізо крові, глюкоза, пролактин, печінкові проби, ліпідний профіль, холестерин та інші. По всій мережі відділень для військових та ВПО діє знижка 20%. 

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. В. Чорновола, 11
вул. В. Чорновола, 52/3
вул. Є. Коновальця, 147
вул. І. Горбачевського, 50
вул. Європейська, 1

Також відділення є в таких містах Івано-Франківської області: Коломия, Калуш, Долина, Надвірна та Рогатин

Телефон: 0 800 503 680 
Інстаграм

Фейсбук

Медичний центр Медлюкс

Зима – час, коли здоров’я потребує особливої уваги. Саме зараз варто провести комплексне медичне обстеження, щоб забезпечити надійний захист від сезонних захворювань та зберегти своє здоров’я протягом зимового періоду.

Медлюкс – це більше, ніж медичний центр. Це команда експертів: терапевтів, кардіологів, гінекологів, отоларингологів (ЛОР), неврологів, ендокринологів, дерматологів-косметологів стоматологів та інших фахівців. 

Тут ви можете зробити:

 • УЗД-діагностику в  3D-4D режимі;
 • Холтерівське моніторування ЕКГ;
 • Дуоденальне зондування;
 • Ендоскопічні обстеження;
 • Кінезіологічне тейпування;
 • Професійне відбілювання зубів преміум системою FLASH;
 • Скористатись послугами ортодонта;
 • Та пройти лабораторні дослідження.

В Стоматології центру Медлюкс в Івано-Франківську ви зможете отримати знижку в 30% на всі стоматологічні послуги у «щасливі години» щосуботи з 14:00 до 19:00!

А ще 21 грудня спеціалісти Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова та Клініки Феофанія будуть проводити консультативний прийом разом з фахівцями центру Медлюкс.

Прийом будуть проводити:

 • серцево-судинний хірург  Петро Михайлович Семенів
 • хірург-аритмолог клініки Феофанія (м.Київ), к.мед.н., сертифікований з електрофізіології в Європейському Союзі (ECES) Андрій Володимирович Якушев

Довірте своє здоров’я професіоналам, обирайте Медлюкс!

Ареса: м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 70
вул. І. Мазепи, 59
вул. В. Чорновола, 63
вул. Галицька, 98

Телефон: 0800331383

Інстаграм

Фейсбук

Медичний центр Оксфорд Медікал

Взимку люди справді хворіють часті, адже холод, вітер та підвищена вологість негативно впливають на наше здоров’я. В Оксфорд Медікал розповіли, чим несприятливі погодні умови небезпечні для нас та що з цим робити.

Чим небезпечні вітер, холод і висока вологість?

 • Перше, про що варто зауважити – це вплив холоду на судини. Холод сприяє стійкому звуженню судин, через що людина відчуватиме головний біль та дискомфорт, можливе підвищення артеріального тиску, особливо небезпечною є різка зміна температури. 
 • Вплив різкої зміни температури на структури внутрішнього вуха. Різко змінюється тиск при переході з холоду у тепло, тому людина відчуватиме розпирання та гострий біль у вусі, що в подальшому буде небезпечним розвитком запальних захворювань середнього та внутрішнього вуха. 
 • Звісно ж, морозне різке повітря провокує  подразнення потиличного, трійчастого нервів, що супроводжуватиметься нестерпними болями, блюванням та тривалим порушенням працездатності. На жаль, саме з цією проблемою до невролога звертається більше 50% пацієнтів взимку.
 • Обмороження вух – наслідок відмови від шапки у морозну погоду. Ви спитаєте, чому ж тоді немає таких ризиків для обличчя? Справа у тому, що шкіра обличчя містить значно більше сальних залоз, які виділяють себум – фактор захисту шкіри від холодної пори. 

Цікавий факт – без головного убору пацієнту грозить переохолодженням кінцівок. Якщо ви в тепленьких рукавицях та зимовому взутті, проте без шапки – вам однаково буде холодно. Це тому, що організм реагує на спазм судин голови внаслідок холоду і перерозподіляє кров у напрямку від кінцівок до голови, з метою компенсації.

Якщо вже трапилось переохолодження і вас турбує головний біль, заплануйте візит до лікаря, щоб з’ясувати причину болю і отримати відповідне лікування. Багато засобів для лікування можуть видаватися тільки за лікарським рецептом. 

Якщо прийом лікаря буде через 2-3 дні, а болі турбують вже, можна прийняти засоби з групи НПЗП (нестероїдні протизапальні засоби), але строго у допустимих дозах, які зазначені у інструкції. НПЗП допоможуть тимчасово усунути біль і частково покращити загальний стан людини. 

Що НЕ можна робити при головних болях внаслідок переохолодження?

 • вживати алкоголь в будь-яких дозах та в будь-які комбінації;
 • проводити теплові процедури на ділянці голови (компреси, гарячий душ, грілки і т.д.)
 • змащувати шкіру голови перцевими настоянками та всілякими зігріваючими мазями;
 • приймати будь-які препарати окрім групи НПЗП;
 • збільшувати дозу НПЗП;
 • вживати надто гарячі чаї (кип’яток може призвести до опіків глотки та стравоходу), краще пити рідину теплої комфортної для людини температури.

Обирайте головні убори відповідно до погоди надворі, не нехтуйте своїм здоров’ям!

Адрес: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 1
вул. Незалежності, 93А

Телефон: +38 (034) 2 777 299

Інстаграм

Сайт

Мережа медичних центрів «Медогляд+»

Нам інколи складно виділити час, щоб пройти обстеження, особливо, коли нічого ще не болить. Тому саме в період зимових канікул, можна виділити день-два і перевірити, чи все в порядку зі здоров’ям. А ще зручніше, коли діагностику можна зробити в одному місці і без черг.

Мережа медичних центрів «Медогляд+» дбає про своїх пацієнтів. Більше 10 років компанія «Медогляд+» в Україні незмінно підвищує свої стандарти якості з надання медичних послуг.

Послуги медичного центру:

▪️ Консультації висококваліфікованих лікарів ( сімейний лікар терапевт, гінеколог, невролог, психіатр-нарколог, отоларинголог, офтальмолог, хірург). Діагностика. Лікування.

▪️Медичні довідки державного зразка

▪️Цифровий Флюорограф

▪️ Комплексні медичні огляди

▪️ Довідки для студентів, для школи для садочку

▪️ Медичний огляд на роботу наказ 246

▪️ Оформлення особистої медичної книжки 1-ОМК

▪️ Довідка психіатра-нарколога 100-2/о

▪️ Психотерапія

▪️ Лабораторні дослідження європейськими методами

▪️ Функціональні дослідження (спірографія, аудіометрія)

▪️ ЛОР станція

▪️ Медичні маніпуляції

У МЦ «Медогляд+» за 20 хвилин можна отримати медичну довідку на законних підставах, швидко і без черг.

Сучасна виїзна медична комісія на підприємство. Три команди лікарів та три пересувних цифрових флюорографа на колесах 24/7, відрядження в будь-яку точку країни. За наказами МОЗ №246, 280, 65/80, 339, 12,  постанов КМУ 1465, 1238, та багато додаткових медичних послуг.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери буд. 60, корпус 1.

Телефон:  (067) 200-98-90.

Сайт

Інстаграм

Центр сучасної Офтальмології

Зима – максимально некомфортний час для тих, хто носить окуляри. Адже від перепадів температури вони постійно запотівають. Коли заходиш в транспорт чи в приміщення з морозу – лінзи покриваються конденсатом і декілька хвилин нічого не видно. Тому зараз саме час задуматись про корекцію зору та підбір лінз, щоб мати змогу насолоджуватись засніженими краєвидами сповна!

Центр сучасної Офтальмології – медичний офтальмологічний центр, оснащений новітнім діагностичним обладнанням. Використання передових технологій прогресивними фахівцями як в дитячій, так і дорослій офтальмології дозволить отримати найкращі результати в діагностиці та лікуванні зору. 

На базі Центру сучасної Офтальмології успішно працює Відділення Контактної Корекції Зору. Тут використовують різноманітні види контактної корекції, що показали найкращі результати у світовій практиці.

Саме в Центрі сучасної Офтальмології кваліфіковані лікарі допоможуть вам підібрати контактні лінзи з величезного асортименту, щоб вирішити проблему зору та зробити життя якіснішим.

Тут  є нічні ортокератологічні лінзи –  це ефективний і безпечний спосіб корекції зору під час сну. Це дає можливість пацієнту з міопією мати хороший зір без окулярів, денних лінз чи операцій.

Склеральні лінзи спеціально розроблені для корекції складних деформацій рогівки. Особливості дизайну лінзи забезпечують високу гостроту зору у пацієнтів, яким неможливо підібрати окулярну чи інші види контактної корекції. 

З косметичними лінзами, окрім корекції зору, можна ще й змінити колір очей, замаскувати помутніння, рубці рогівки, сформувати зіницю при анірідії, колобомі райдужки, альбінізмі.

Baby lens – лінза для новонароджених дітей, після хірургії вродженої катаракти, що коригує далекозорість та короткозорість від самого народження.

На базі Центру сучасної Офтальмології успішно проводиться хірургічне лікування пацієнтів з косоокістю та птозом, новоутворення повік та хірургія катаракти.

Центр сучасної Офтальмології є медичним закладом, що має найвищий рейтинг по найуспішніших результатах лікування, так як усі лікарі мають високий професійний рівень, багаторічний досвід та супровід кращих спеціалістів в сфері дитячої та дорослої офтальмології та пластики.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул.Чорновола, 99.

Телефон: +38 050 584 7657 

Сайт

Інстаграм

Тож не забувайте регулярно перевіряти стан здоров’я, піклуйтеся не лише про близьких, а й про себе! Адже вчасно виявлену проблему значно легше вилікувати!

banner