Крамничка натуральної косметики «Еко Простір»: осередок турботи та свідомого споживання у Франківську 

Місце зі своєю історією, цінностями та вайбом. «Це, як моя четверта дитинка», – відгукується про свій магазин власниця Наталія Лисько. І справді, відвідавши Еко Простір, що на Шевченка,7, відчувається, скільки сил любові та турботи сюди вклали. Наталя – медик за фахом, після закінчення навчання вирішила відкрити свою справу, аби принести людям більше користі. Саме так в Івано-Франківську з’явилась крамниця екологічної натуральної косметики Еко Простір. На полицях цього магазину можна знайти доглядову та декоративну косметику, засоби для дому із безпечним складом, натуральні смаколики та інші корисні речі.

«Все почалось шість років тому, коли я вперше спробувала продукцію від бренду «White mandarin» української компанії «Choice». З того часу не було й дня, коли Наталя припиняла роботу. Навіть поки жила рік закордоном, розвивала бізнес в соцмережах та вела комунікацію з клієнтами.

Далі було знайомство з усіма брендами мережевої компанії Choiсe. Продукція настільки сподобалась жінці, що вона вирішила стати представником бренду в Івано-Франківську. 

До асортименту Choice також приєднались інші українські виробники натуральної косметики – добре знана Marie Fresh, Mola, Sabel та інші. А після переїзду в приміщення з двома залами приєднався і бренд Dushka.

Зараз Еко Простір – великий магазин із двома залами в центрі Івано-Франківська. Тут зібрані найкращі торгові марки екологічної косметики та засобів для дому. Наталя ретельно обирає, що потрапить на вітрину її магазину. 

Кожен засіб та виробник проходить ретельну перевірку Наталі, перш ніж зайняти своє місце на полиці в Еко Просторі: 

«В першу чергу я особисто перевіряю склад продукції. Обов’язково всі компоненти повинні бути натуральними. Після цього деякий час користуюсь виробами сама. Наступне – перевірка сертифікатів якості. Без них про подальшу співпрацю не може бути й мови. Третє – ми укладаємо договір про співпрацю. Ми працюємо офіційно і не можемо собі дозволити продавати продукцію компанії без договору. Також для мене важливо, щоб вся тара, в яку пакують товар, піддавалась переробці.»

ЕКО – це філософія роботи і життя

Справа Наталії в постійному русі та процесі вдосконалення. Навчання та тренінги консультантів, пошук нових виробників, оновлення асортименту – все, аби дати найякісніше гостям магазину. Наталя мріє про мережу Еко Простір по всій Україні, аби більше людей змогли познайомитись із філософією життя в еко стилі. Дбати про себе, своїх близьких та навколишнє середовище. 

«Для нас «Еко» це стиль життя. Важливо, аби кожен засіб був максимально корисним для людини та безпечним для природи. Коли миємо посуд, щоб не залишалось хімії, яка отруює нас, а потім стікає і забруднює ріки. Все має бути в гармонії».

Окремо варто виділити, як ретельно тут підходять до навчання консультантів, аби кожен відвідувач вийшов задоволеним із магазину: «Наші дівчата постійно проходять навчання та підвищують кваліфікацію. В нас є низка запитань, які ми ставимо клієнтам, щоб зрозуміти, яка потреба в людини, як ми можемо їй допомогти. Також розроблені комплексні схеми по догляду за обличчям чи волоссям, аби догляд був максимально результативним.»

Після покупки для продавців важливий фітбек від покупця. Чи підійшли підібрані засоби, чи задоволена людина. Саме тому Еко Простір завоював довіру та прихильність у своїх гостей, яких щомісяця сотні. Це місце тотальної турботи. 

Також в магазині можна отримати консультацію трихолога, який допоможе точно визначити можливу проблему та підібрати засоби для її усунення.

Наталя тішиться, що зараз споживачі значно свідоміші, знають, що натуральній косметиці треба трішки більше часу, аби проявити свій ефект. «Спочатку з організму треба “вимити” всю хімію, якою користувались роками, а потім проявиться справжня дія цих засобів. Треба трішки зачекати».

Про вплив війни і допомогу Захисникам і ВПО

Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для всіх: як для людей, так і для бізнесу. Власниця Еко Простору з перших днів допомагає ВПО в Івано-Франківську та воїнам на фронті. 

«Ще з перших днів війни ми зібрали з полиць магазину гелі, зубні пасти, батончики, продукти, що довго зберігаються і віддали для переселенців та наших захисників. Пізніше з-за кордону, постійно закуповували засоби гігієни й постачали в нашу лікарню, де проходять реабілітацію Захисники. Зараз, після повноцінного відновлення роботи, виділяємо гроші з бізнесу і закуповуємо необхідне для ЗСУ та ВПО. Аби ці люди теж могли використовувати засоби належної якості. Мусимо всі працювати задля перемоги!»

Зараз Наталія запрошує всіх охочих долучитись до роботи в мережевій компанії “Choice”, адже це чудовий шанс реалізувати себе та непогано заробляти! Для початку роботи не потрібно величезних вкладень та стартового капіталу, а дружня команда всього навчить вас!

Для реєстрації перейдіть на http://cabinet.choice.ua/user/regref?ref=2995a&lang=uk_UA , внесіть свої дані і Наталя особисто з вами зв’яжеться.

Кожен покупець зможе знайти товари для себе в цьому магазині, тут можна обрати від бюджетних засобів до люксових лінійок. Обрати ідеальний продукт допоможуть фахові консультанти – щоб у будь-якому разі клієнт був задоволений!


Долучайтеся до Еко Простору в Instagram – https://instagram.com/eco_prostir_if  та зберігайте сайт – https://ecoprostir.com.ua/ . Бренд DUSHKA – https://www.instagram.com/dushka_cosmetics_if/

Будьте красивими і сміливими! 

ПРОМО

banner

Залишити відповідь