Вакуумний масаж - панацея проти целюліту?

Ідеали краси нещадні, стрункі ніжки та гладка шкіра штовхають дівчат на різні маніпуляції зі своїм тілом. Спорт, обгортування пекучими кремами, дієти. Сьогодні поговоримо про вакуумний масаж. Чи справді дієвий метод і чи можна його робити самостійно, нам розкаже масажист-реабілітолог Дарія Лебедєва.

Дарія Лебедєва, масажист-реабілітолог

Давайте спершу розберемось, що ж таке целюліт, звідки він береться і чи реально його спекатись?

Целюліт – це структурні зміни в підшкірно-жировому шарі шкіри людини, які спостерігаються більш, ніж у 80% статевозрілих жінок. Простими словами, це збільшені жирові клітини, які виглядають, наче горбики під шкірою.  Він з’являється через застій лімфи в проблемних ділянках і позбутись його можна тільки, вивівши цю застояну лімфу.

Найкращими помічниками в боротьбі із целюлітом є спорт та масаж, які пришвидшують кровообіг та лімфообіг в організмі. На жаль, дієтами та здоровим харчуванням можна тільки запобігти його появі, якщо ж целюліт уже з’явився, прийдеться проганяти його силою.

Що ви маєте відчувати під час масажу?

Антицелюлітний масаж не має бути болючим. Завданням масажиста є розігріти тканини та пропрацювати проблемні ділянки, історія про те, що целюліт треба вибивати чи тріскати – це міф. Жирові клітини не зникають, наше завдання тільки їх зменшити. Тому відсутність синців – ознака хорошо майстра, а не недопрацьованої роботи. 

Чи помічні антицелюлітні креми та скраби?

Суттєво ситуацію змінити вони не можуть, бо молекули крему більші, ніж шкірні пори, тому всередину вони не потрапляють. Трохи розігрівши шкіру, вони дійсно пришвидшать кровообіг, але целюліт не приберуть. Це радше для краси шкіри.

Чи можна робити вакуумний масаж вдома?

Якщо освоїти правильну техніку самомасажу, можна практикуватись вдома. Головне – добре розігріти шкіру ручним масажем перед використанням банок, рухатись по лімфодренажних лініях та не перестаратись зі силою всмоктування. Найкраще познайомитись з технологією в кабінеті професіонала, який розкаже правильну послідовність та тонкощі виконання, щоб масаж приносив тільки користь, а не зашкодив вашому здоров’ю!banner

Залишити відповідь