Все про здоров'я шкіри голови та волосся. Поради франківського трихолога в Тік-Тоці

Чи варто часто розчісуватись, чим відрізняється бальзам від кондиціонеру для волосся, як краще: висушити феном, чи дати висохнути природнім шляхом? 

Франківський трихолог Стас Борода на своїй сторінці у Тік-Ток, де зібрав майже 39 тисяч підписників, розповідає, як правильно доглядати за волоссям та шкірою голови, щоб густа та доглянута шевелюра стала вашою гордістю. 

Ось декілька порад від Стаса:

  1. Не ходіть довго з мокрою головою, це негативно впливає на стан вашого волосся. Сушіння феном допомагає закрити волосяні кутикули, від цього воно стає блискучим та доглянутим

2. Вітамін Д сприяє здоровому зростанню та розвитку волосяних фолікулів, запобігає запаленню шкіри голови, захищає від негативного впливу вітру, холоду і сонця. Дефіцит цього вітаміну може призвести до випадіння та поганого стану вашого волосся. 

3. Надто часто розчісуватися не корисно. Цим ви травмуєте кінчики волосся та розпушуєте його. А ще, голова частіше бруднитиметься, так як шкірний жир буде розподілятись по довжині. 

4. Регулярно мийте ваші гребінці та щітки, на них накопичується багато шкірного сала та бруду. Це негативно впливає на стан шкіри голови. Найкраще чистити щітку щотижня шампунем. 

5. Шапка захищає не тільки голову, а й ваше волосся. Мороз звужує судини, і волосяний фолікул не отримує достатньо кисню, від чого може розпочатись випадіння.

6. Щоб позбутися лупи, спершу треба визначити тип шкіри голови та підібрати відповідний шампунь, для додаткового очищення використовуйте пілінг і найголовніше – здайте аналізи та перевірте, чи вистачає вам вітамінів.

banner

Залишити відповідь