Як приборкати тягу до солодкого. Поради дієтологині

Готуючись до літнього сезону, дівчата намагаються привести своє тіло до порядку: скинути декілька зайвих зимових кілограмів, покращити тонус м’язів. Дієти, спорт, косметичні процедури – тисячі шляхів, щоб досягнути омріяного результату. Але що робити, коли весь прогрес сходить на нівець через любов до солодкого. Як вгамувати солодкоїжку в собі розповідає франківська дієтологиня та фітнес тренерка Irena Sportpro.

Спершу варто розібратись із причинами, чому нам хочеться з’їсти чогось солодкого більше, ніж чогось корисного.

  1. Стрес – людина за звичкою заїдає проблеми
  2. Голод – через незбалансоване харчування та недобір потрібної кількості калорій, швидко втамовуємо почуття голодом тістечком, шоколадкою булочкою.
  3. Недостатня кількість корисних жирів в організмі.
  4. Замало овочів та фруктів, які мають природну фруктозу, у вашому раціоні.
  5. ПМС

Як побороти тягу до солодкого:

Ірена радить обмежити себе у споживанні цукру на 21 день, що допоможе організму справитись із цією звичкою і ви будете менше хотіти солодкого.

Замініть цукор на корисні підсолоджувачі, це може бути мед, сироп агави, замінники цукру чи фінікова паста. Таким чином у вас буде нешкідлива альтернатива звичним солодощам.

Інколи можна використати кокосовий цукор, він не викликає звикання, як звичайний.

Збалансуйте свій раціон. Особливо важливий сніданок, вживайте яйця, сир, авокадо, рибу. Достатня кількість білків та жирів вгамують потяг до солодкого!

banner

Залишити відповідь