Який масаж обрати: поради франківського масажиста

Масаж – чудовий спосіб розслабитися та оздоровитися. Важливо обрати саме той, який підходить та потрібен твоєму тілу. І не жалій на це грошей, бо доки будеш відкладати.

Франківський масажист Віталій Шлемкевич на своїй сторінці в Інстаграмі написав, які види масажу практикує.

Класичний масаж (всього тіла або спини, включаючи комірцеві зону) спрямований для профілактики багатьох захворювань.

Лікувальний масаж – метод мануального впливу із застосуванням розтирань, погладжувань, вібрацій, натискань на шкірні покриви та інших технік, які надають профілактичний і оздоровчий ефект. Дозволяє опрацювати глибокі м’язи спини та інших частин тіла, зняти м’язові спазми і фасціальні натягнення, позбавити від болю і т.д.

Лімфодренажний масаж – стимулює кровообіг і циркуляцію лімфи. Лімфатична система виконує одну із найважливіших функцій в організмі людини: саме вона відповідає за очищення клітин і тканин від шкідливих речовин (токсинів), а також за відкачування зайвої рідини з міжклітинного простору.

Антицелюлітний масаж – один із кращих способів боротьби з целюлітом і жировими відкладеннями на стегнах, сідницях і животі.

Спортивний масаж – це комплекс механічного впливу на нервові центри, м’язи, зв’язки і сухожилля. Ефект, який дає спортивний масаж, дозволяє відчути колосальні навантаження, доступні іноді лише виключно під час занять в тренажерному залі або на стадіоні.

Релаксуючий масаж – спрямований на глибоке розслаблення і відновлення енергетичного балансу. Даний масаж допомагає швидко відновитися після стресу і уникнути захворювань пов’язаних з постійним нервовим напруженням.

banner

Залишити відповідь