8 найкорисніших ягід, які можна з'їсти влітку

Малина забезпечить ситість, а журавлина зменшить ризик зараження інфекціями сечовивідних шляхів.
  1.Лохина
golubika-e1478810299613-1000x750

Ці ягоди насичені вітаміном К. Він сприяє зміцненню капілярів та припиненню кровотеч.

Чорниця також містить антоціани. Вони можуть знизити ризик серцевих захворювань. Крім того, чорниця може знизити рівень холестерину у крові та розвиток діабету. 

  2. Малина

596b74a860015

Малина містить поліфеноли. Вони зменшують окислювальний стрес. Якщо ви хочете почуватися ситим, то малина – саме те, що потрібно, адже у ній міститься лептин. Також малина бореться із запальними процесами. Особливо корисна для серця.

  3.Полуниця

maxresdefault

Полуниця – одна з найбільш поширених ягід у світі, а також одне з найкращих джерел вітаміну С.

Ці ягоди зменшують фактори ризику серцевих захворювань. Також вживання полуниці може допомогти контролювати рівень цукру в крові, що дозволяє запобігти появі діабету.

  4.Ягоди Годжі

3040edaf-0af9-4ad6-a852-88d83efb0ed3

Ягоди Goji також містять високий рівень вітаміну A і зеаксантину: вони важливі для здоров’я очей. Вживання 14 г ягід годжі на день запобігає погіршенню зору через старіння.

Дослідження показало, що вживання ягідного соку з цих ягід впродовж двох тижнів збільшує метаболізм і зменшує розмір талії у людей з надмірною вагою.

  5.Чорниця

1475480112_chernika_5

Чорниця дуже схожа на лохину, тому їх дуже легко сплутати. Ця ягода ефективна при зниженні запалення у людей, що страждають на серцеві захворювання або метаболічний синдром. У одному із досліджень виявилося, що чорниця допомогла зменшити об’єм талії на 1,2 см, інформує Еспресо Тв.

 6.Ягоди Асаі

acai-berry-lr

Acai стали популярними харчовими добавками. Вони корисні для здоров’я через те, що містять антиоксиданти.

При споживанні ягід у вигляді соку чи м’якоті, вони можуть зменшити кількість хімікатів, що беруть участь у окислювальний  стресі. Ягоди Acai також зменшують вміст цукру в крові, рівень інсуліну та холестерину в крові у дорослих з надмірною вагою.

 7. Виноград

vinograd-raznotsvetnyiy

Шкірка та насіння винограду – джерело антиоксидантних поліфенолів. За даними досліджень, вони можуть знижувати артеріальний тиск і підвищене серцебиття.

Також він знижує рівень холестерину в крові. Виноградний сік може навіть покращити здоров’я мозку.

 8. Журавлина

urol_klukva

Журавлину рідко вживають сирою. Частіше з неї роблять сік. Як і багато інших ягід, журавлина також містить антиоксидантні поліфеноли. Однак більшість із цих антиоксидантів знаходяться в шкірці журавлини.

Найбільш відома користь журавлини – зниження інфекцій сечовивідних шляхів.

Журавлинний сік може зменшити ризик інфекцій. H. pylori – це тип бактерій, який може викликати виразки шлунку та рак. Сік із цих ягід може перешкоджати їх приєднанню до стінки шлунка та і запобігати інфікуванню.

Журавлинний сік може знизити рівень холестерину, артеріального тиску та “жорсткості” артерій.

banner

Залишити відповідь