8 овочів, які можна купити один раз, а потім постійно вирощувати вдома

OGOGO пропонує вашій увазі 8 овочів, які можна придбати один раз, а потім вирощувати вдома постійно.

Коріандр. Коріандр чудово проростає у воді: спробуйте посадити його і ароматний паросток одразу порадує вас буянням зелені.

ovochi-ogogo-2

Салат. Салат знову оживе, якщо потримати його декілька днів так, щоб вода покривала половину рослини. Після цього з’являться нові листки, і салат знову можна буде висадити в землю.

ovochi-ogogo-4

Морква. Зрізані верхівки моркви добре проростають у воді. Вони порадують вас яскравою зеленню для салатів.

ovochi-ogogo-1

Часник. Часник добре проростає і може далі рости у склянці води. Його паростки дуже ніжні на смак,  тому їх чудово додавати в салати і соуси.

ovochi-ogogo-5

Бок-чой (китайська капуста). В добре освітленій кімнаті помістіть корінь рослини у воду. Тримайте його там впродовж 1-2 тижнів, після чого можна пересадити бок-чой у горщик. Там китайська капуста і виросте.

ovochi-ogogo

Селера. Відріжте основу селери та помістіть її в посудину з теплою водою на сонці. Листя почне рости всередині основи, після чого його можна пересадити.

ovochi-ogogo-5907814663573

Зелена цибуля. Зелена цибуля знову виросте, якщо її залишити в маленькій склянці з корінцями у воді. Кімната, де вона буде рости, повинна бути добре освітлена.

ovochi-ogogo-2

Базилік. Маленькі відростки базиліка довжиною 3-4 сантиметри помістіть в склянку з водою під прямим сонячним промінням. Коли вони збільшаться у два рази, можна висадити рослину в землю.

ovochi-ogogo-3

banner

Залишити відповідь