Без Пасічної і приміських сіл: сервіс Glovo запустили в Івано-Франківську (КАРТА)

Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo розширив зону доставки на Західній Україні. 28 січня іспанський сервіс розпочав роботу в Івано-Франківську, що став чотирнадцятим містом для компанії Glovo в Україні.

До зони покриття сервісу увійшла практично вся територія міста, що знаходиться між річками Бистриця Надвірнянська та Бистриця-Солотвинська. В Івано-Франківську Glovo вже доставляє на півночі від села Вовчинець до вулиць О. Довженка і С. Петлюри на півдні, та у межах вулиць Надрічної на сході до вулиці Івасюка на заході, інформує OGOGO пресслужба компанії.

До слова, у перелік зони доставки не входить ввесь мікрорайон Пасічна та приміські села. Детальніше дивіться на карті:

Зона покриття Glovo в Івано-Франківську

Додаток Glovo – зручний та легкий у користуванні. Всього у декілька кліків у смартфоні мешканці міста можуть оформити доставку будь-чого. Нативний інтерфейс додатку та меню у вигляді баблів, які відповідають за різні види послуг, дозволяють користувачеві швидко зорієнтувати у своїх бажаннях.

 

З баблом «Ресторани» просто потурбуватися про доставку італійської пасти на обід або здивувати кохану романтичною вечерею. Фільтри допоможуть знайти потрібний заклад за типом кухні, відсортувати їх за рейтингом, розташуванням, а ще дізнатися про новинки та акційні пропозиції. З баблом «Випічка і десерти» легко потішити себе шматком улюбленого Наполеона, а за доставкою вітамінів можна звернутися до баблу «Аптеки». Безцільне блукання по магазинах у пошуках потрібного подарунку стане у минулому, адже у баблі «Подарунки» вже зібрані магазини іграшок, аксесуарів для гаджетів, квіткові та книжкові магазини. Бабл «Супермаркети» – чарівна сила для тих, хто не встигає вчасно поповнити продуктові запаси або ж постійно забуває щось зі списку потрібних інгредієнтів. Адже Glovo везе тобі все!

 

«Цього року ми продовжимо запуск сервісу в нових містах, а також зосередимось на розширенні зони покриття та відкритті dark kitchen у вже підключених містах. Ми прагнемо робити доставку Glovo доступною для якомога більшої кількості населення» – коментує Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

 

Стати новим користувачем додатку особливо приємно, адже можна отримати дві безкоштовні доставки. Для цього потрібно знайти промокод у спеціальному меню додатку та поділитись ним з другом. Він одразу отримає 2 безкоштовні доставки на наступні замовлення, а як тільки зробить своє перше замовлення – ти також отримаєш дві безкоштовні доставки. Промокод діє протягом 7 днів від моменту введення його за умови мінімальної суми кошика 100 грн.

 

З Glovo можна замовити не лише доставку з конкретних закладів, але й передати будь-який предмет в межах покриття сервісу в місті. Для цього у додатку є бабл «Кур’єр» з фіксованою вартістю послуги у 69 грн. Габарити замовлення не мають перевищувати вагу 9 кг та параметри 40х40х30 см, а тобто – об’єкт має вміщатися до фірмового рюкзака кур’єра.

 

Щоб скористатися сервісом швидкої доставки, необхідно завантажити додаток Glovo з App Store або Google Play на свій мобільний, створити обліковий запис, визначитися з типом оплати та обрати послугу. А вже менше ніж за годину кур’єр Glovo доставить будь-яке замовлення. Статус замовлення можна відстежувати у реальному часі на мапі додатку, а за потреби – зв’язатися з кур’єром.

 

Більше цікавих новин та акційних пропозицій можна знайти на сторінці сервісу в Instagram за посиланням: https://www.instagram.com/glovo_ua/.

 

Про Glovo

 

Glovo – сервіс доставки будь-чого, адже дає змогу придбати та доставити будь-який предмет чи продукт у межах міста. Квіти, суші, продукти з супермаркету чи ліки – об’єктом доставки може стати будь-яка річ, що поміститься до фірмового рюкзака кур’єра. Параметри доставки не мають перевищувати розміри 40x40x30 см та вагу 9 кг.

 

Сьогодні доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів щомісяця по всьому світу, а кількість асоційованих партнерів досягає 20 000. Сервіс Glovo вже працює у 248 містах по 26 країнах на трьох континентах: Європі, Африці, Центральній та Південній Америці.

 

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у Києві та частково у Київській області (Вишневе та Софіївська Борщагівка), і ще в 13 містах – Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі та Івано-Франківську. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/en/map.

 

У разі виникнення будь-яких запитань щодо продукту звертайтеся до oridkous@be-it.com.ua.

 

banner

Залишити відповідь