Чому чорний шоколад варто їсти щодня

Виявляється, чорний шоколад є частиною здорової дієти. Він не лише сприятливо впливає на серце і мозок, але й допомагає майбутній мамі зробити її малюка щасливішим ще в утробі. The Huffington Post зібрав дев’ять причин, чому цей смаколик повинен бути у вашому раціоні. 

  • Чорний шоколад робить нас щасливими. Не лише тому, що надзвичайно смачний – це безумовно допомагає. А тому, що містить триптофан. Це амінокислота. Мозок використовує її, щоб виробляти серотонін – нейропередавач, який робить нас щасливими.
  • Темний шоколад із високим вмістом какао має багато розчинних волокон. Стограмова плитка, у якій – 70-85% шоколаду, містить 11 грамів волокон. Розчинні волокна допомагають тримати наш рівень холестерину низьким. Завдяки їм ми довше почуваємось ситими. А ще вони корисні для травлення.
  • Вживання цього смаколика може добре впливати на наш мозок. Все правильно, смакування чорним шоколадом може зберегти мозок гострим і допомогти уникнути слабоумства. Сорокарічне дослідження показало, що люди, котрі часто його їли, показали кращі результати на тестах з перевірки розумових здібностей.
  • Такий шоколад корисний і для нашого серця. Одне дослідження показало: вживання шоколаду п’ять або більше разів на тиждень знижує ризик серцево-судинних захворювань на 57%.
  • Темний шоколад робить щасливішими майбутніх малюків. А хто не хоче щасливої дитини? Фінське дослідження довело, що у мам, які їли більше шоколаду під час вагітності, щасливіші і менш вередливі малюки.
  • Він містить флавоноїди, яких ми усі потребуємо. Флавоноїди – це антиоксиданти на рослинній основі. Вони є у какао. Це одна з головних причин, чому темний шоколад такий корисний. Ці антиоксиданти можуть знизити тиск і рівень холестерину, а також підтримують здоров’я наших кровоносних судин.
  • Чорний шоколад корисний і для нашої шкіри. Його вживання може захистити від сонячних опіків завдяки двом антиоксидантам, що містяться у темному шоколаді – феноламу і катехінам.

Інформує – УП.Життя

banner

Залишити відповідь