Франківський барменеджер вчить підписників готувати коктейлі

Роман Кутинський – франківський барменеджер веде свою сторінку в Інстаграм і знайомить читачів із мистецтвом приготування коктейлів.

На сторінці Романа 36,4 тисячі підписників, а відео набирають шалені охоплення, адже контент цікавий та нестандартний!

Чоловік розповідає історії походження різних видів алкоголю, чим відрізняється бренді від віскі, особливості виробництва, а ще ділиться класичними рецептами дрінків та показує різні авторські інтерпретації. Який алкоголь підібрати, посуд, дозування, де змішати, а де збовтати – своєрідні курси барного мистецтва для початківців.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Кутинський Роман (@roman.kutynskyi)

Також на сторінці можна знайти підбірки елітного алкоголю у різних цінових категоріях, експерт розповідає чим вони відрізняються один від одного, та радить той, який йому подобається найбільше.

В коментарях під відео зібралась справжня комюніті цінителів елітного алкоголю та коктейлів. Люди питають поради, чи варто купувати ту, чи іншу пляшку, діляться власними рецептами, цікавляться процесом виробництва і розповідають про новинки, які недавно скуштували.

Блог Романа буде цікавим людям, які хотіли б спробувати себе у ролі бармена, але знають, з чого почати, навчитись робити коктейлі вдома та розбиратись в алкоголі.

banner

Залишити відповідь