У світі стає популярною кава з грибами

Суміш меленої кави та грибів допомагає схуднути та підвищує імунітет, стверджують дієтологи. Саме тому цей несподіваний напій став шалено популярним у всьому світі.

На зміну каві з вершковим маслом – популярним енергетичним напоєм серед осіб, що бажають схуднути – прийшла кава з грибами.

Дієтологи рекомендують до улюбленого ранкового напою додавати гриби як антиоксидант. Дослідження, опубліковане в журналі Food Chemistry, підтвердило, що деякі види містять високу кількість глутатіону, який ефективно бореться з вільними радикалами.

Американська фірма Four Sigmatic вже поставила новий тренд на конвеєр і виробляє спеціальні суміші мелених кава-бобів з грибним екстрактом, рекламуючи їх як енергетичний напій, що підвищує імунітет і регулює рівень цукру в крові.

Як приготувати каву з грибами, дивіться онлайн:

Лікар-дієтолог Синтія Сасс стверджує, що чудодійні властивості грибів – не вигадка, а медичний факт:

Гриби майтаке (кучерява гріфола), що ростуть в Китаї і Японії, дійсно знижують рівень глюкози в крові у пацієнтів з діабетом 2 типу. Це перевірено клінічними дослідженнями. Деякі види покращують стан пацієнток, хворих на рак молочної залози.

Несподіваний тренд: у світі стає популярною кава з грибами - фото 237802

Однак лікар Сасс вважає, що прийом лікарських грибів повинен контролювати лікар, а в кулінарії можна експериментувати з добре відомими їстівними видами – наприклад, шиітаке і портобелло (різновид печериць).
Джерело: News Week, Радіо Максимум
banner

Залишити відповідь