Foodporn Ivano-Frankivsk: ревізія "Чий То Бургер" (ФОТО)

У серпні цього року колишній «Йозеф Штрудель» еволюціонував у «ЧийТоБургер». Заклад розташований на вулиці Січових Стрільців 10, але вхід у нього – з Шевченка.


Як неважко зрозуміти з назви, нова харчевня орієнтується на бургери. Основні – з курячою, свинною, яловичою котлетами. Бургери двох розмірів — стандартного (109 грн) та mini (69 грн). Також у меню є веганський бургер (котлета з гороху нут, і коштує, як і м’ясні — 109 та 69 грн відповідно). Всі вони подаються з картоплею фрі та соусом.

 

ЧийТоБургер працює з 12:00 по 23:00. Ми завітали у ЧТБ о 17 годині. У закладі є дві зали, і коли ми прийшли – у них було зайнято всього кілька столиків.

Про перше враження: дуже оригінальний інтер’єр, який по суті, просто не змінювали, коли переформатовували заклад. Проте, як на мене, він трохи дисонує з меню. Дивно сидіти на дорогому дерев’яному, різьбленому кріслі і їсти бургер.

Меню досить маленьке, всього одна двостороння сторінка. Але як кажуть, “лаконічність сестра таланту”.  З одного боку страви, з іншого – напої. Як писали вище, бургери вартують від 100 гривень, та є mini-порція за 75 гривень. Ще є велетенський “Ведмежий бургер” з подвійною котлетою, який обійдеться вам у 169 гривень. Закуски до пива вартують до 50 гривень. Також в меню є десерти. Їх всього три. Ми намагались замовити панакоту, але офіантка мило віповіла, що наразі її немає.

Помітно, що з меню заклад сам собі зробив мороку. Тут не розписано, з чого складається страва, а лише основні інградієнти. Офіціант змушений стояти біля кожного клієнта та терпеливо пояснювати, що входить у склад тої чи іншої страви. Натомість приємно здивувала примітка для людей з алергією на певні продукти – їх просять завчасно повідомити про це під час замовлення, аби уникнути негативних вражень.

Щодо напоїв, то їх тут досить багато: кава, чай в межах до 50 гривень, що адекватно для Франківська. Мало пива – всього дві позиції за ціною 33 та 55 гривень. Є також коктейлі: усі в межах від 79 до 89 гривень, винна карта і фреші.

Перед тим, як куштувати замовлені нами смаколики, вирішили помити рученята. І тут нас чекав сюрприз у вигляді кодового замка на дверях вбиральні! Мене це відштовхує, треба щоразу просити офіціанта ввести код, аби відчинити двері. А якщо є сором’язливі люди? А якщо мені туди треба декілька разів?

Юрі – ок, каже що це нормальна практика аби “безхатьки” не заходили. Що ще більше напрягло мене.

ЧТБ бургери--2

У вбиральню ми все таки зайшли. Я очікувала Нарнію за тими сімома замками. І дочекалась. Зачинений туалет – чистий туалет.

ЧТБ бургери-5356

Всередині було дійсно прибрано, і є багато місця щоб селфитись – аж два величезні дзеркала. Щоправда немає вішачка, тому моє пончо сумно “валяється” на поличці позаду.

Коли повернулась з Нарнії, замовлення вже принесли. Я отримала Чікен mini бургер (75 грн) та колу, а Юра вирішив скуштувати Чізбургер (119 грн) стандартного розміру та лимонад.

Бургери подають з картоплею фрі та соусом. Все це вам приносять на таці, що справді зручно, якщо їсти руками. Незвичне, але дуже доречне доповнення до замовлення – темні гумові рукавички, аби не вимащувати жиром свої кінцівки. Адже приборами їсти не надто зручно.

Щодо бургерів, ми з Юрою зійшлися на думці, що вони смачні, однозначно кращі, ніж у фастфудах, але замалі для такої ціни. Проте соковиті і соус до картоплі фрі був дуже смачним.

Якщо Юра великим бургером таки наївся, то я своїм абсооолютно ні. Вирішила замовити ще десерт і чай. Оскільки з панакотою не склалося, зацікавив “Солодкий бургер” (55 гривень). Виявилося, що він складається з двох гофр, крему та сезонних фруктів, подається з кулькою морозива.

Чай коштує 30 гривень, його вистачить на 2 або й на 4 чашки. Смачний, але його подача залишилась неоднозначною для мене. З одного боку така ностальгія і домашня атмосфера – бо цей чайничок з квіточками, як у моєї бабусі… А з іншого боку – оця краса з пластмасовим ручками і кришкою, і у солідному закладі якось не комільфо. Можна інстаграмніший чайник. Але то все було не так важливо – десерт врятував мій настрій, він був дуже смачним і зі свіженькими персиками.

ЧТБ бургери-9314

 

Тож у ЧТБ ми проїли 332 редакційні гривні. Враховуючи, що після десерту я була не надто об’єктивною, вдалу оцінку закладу поставив Юра. Він сказав, що тут класно поїсти бургери з дівчиною, бо з друзями не так важлива атмосфера та декор закладу, можна і в звичайний фастфуд піти, а кохану в такого типу “заклади” кликати негарно. Тому, якщо хочеться поїсти бургер закоханій парі – то це те, що потрібно.

Йти сюди навмисно з центру – ну сумнівно, але якщо повертатись з прогулянки парком – якраз ок, зайти  і перекусити у спокійній атмосфері.

Для мене особисто, бургери – це паб, гучно, пиво, футбол і таблетки для покращення травлення. Якщо хочете без цього “традиційного” набору – то вам у ЧТБ.

ЧТБ бургери-7612

До слова, у телефонній розмові після нашого візиту власниця закладу пані Ольга розповіла, що ЧТБ – щось середнє між бургерною та пабом.

“По кухні: це бургери, по бару – розливне пиво Літовел чеське. Наразі у нас в меню 6 видів бургерів, 4 з яловичиною, один курячий і один вегетаріанський. З десертів є солодкий бургер та морозиво власного виробництва. Щодо “фішок” закладу, то ми самі робимо фарш для котлет у бургери, самі перекручуємо яловичину, також самі печемо булки. Так не робить ніхто у Франківську, тому це вже родзинка, також всі бургери йдуть з соусами власного приготування. Також плануємо вводити в меню бургер з гарбузом, адже зараз сезон гарбузів. Час від часу будемо робити “бургер місяця”. Чому у нас всі бургери у двох розмірах? Це для тих хто хоче з’їсти менше: дівчаткам або дітям радимо менший, ще дітям посмакує солодкий бургер”, – радить Ольга Володимирівна.

 

*Ревізію коштом редакції провели Єва Жасминова та Юрій Валько. 

banner

Залишити відповідь