Чи варто обідати в "Акрополі"? Огляд франківських столовок

Коли обідня перерва всього годину, а їсти дуже хочеться, ми йдемо на пошуки, де можна смачно і швидко поїсти не за всі гроші світу. Тому команда «Огогого» вирушає на ревізію міських столових та їдалень. Щоб протестувати і розказати вам, куди можна йти, а куди – не варто.

Розкажемо чесно про все: чи не змарнуєте весь обід в черзі, чи смачно, чи привітний персонал і що скільки коштує. Тому читайте сьогодні про кафе «Акрополь», що на вул. Української Перемоги, 21А, а далі пропонуйте, про які заклади швидкого харчування ще розповісти!

Здається, цей заклад був тут завжди! Пам’ятаю цю вивіску ще з дитинства, здається, раніше тут була піцерія, а зараз кафе швидкого харчування. Ми прийшли на обід о 14:00, щоб подивитись, чи багато людей в черзі. Так от, народу майже не було, декілька відвідувачів в залі і двоє перед нами на лінії роздачі. Тому за 5 хвилин вже із теплим замовленням вирушала за столик.

Але про все по-порядку. Інтер’єр: тут мало, що асоціюється з Давньою Грецією, як могло здатися з назви. Хіба арки між залами та декоративні елементи, що нагадують колони. Все інше оздоблене в сучасному стилі: натяжні глянцеві стелі, Led-люстри, чорна стіна з кольоровими малюнками. Тут просторо і багато світла, столики розміщені на адекватній відстані один від одного, тому ви зможетепообідати в тиші, і не слухати, як жує гість поруч. Для тих, хто хоче затишку та усамітнення, є окремі столики, відділені дерев’яними перегородками. А ще тут є тераса, тому влітку можна насолоджуватись обідньою перервою на свіжому повітрі.

Їжа. Ми вирішили в кожній їдальні брати приблизно одні й ті ж страви, щоб можна було порівняти смаки, розміри порцій та цінову амплітуду столовок Франківська Це гречка, курка з грибами, салат з овочів, та напій.

В «Акрополі» взяли до гречки курку по-китайськи (з печерицями, болгарським перцем, морквою та кунжутом) салат з бурячків і лимонад з ківі. Такий обід обійшовся нам 111 грн.
Порція не велика, але й не мала. Якраз достатня, щоб пообідати і нічого не залишити. Мабуть, якщо йдете дуже голодні, варто взяти ще першу страву, або декілька шматочків хліба. Страви доволі нейтральні на смак. Мені хотілось все досолити і поперчити. Але це добре, бо у всіх смаки різні, на столиках є сільнички та перець, кожен може собі досолити, як подобається. Це точно краще, ніж їсти пересолений обід. Напій на смак теж не дуже інтенсивний. Ледь солодка вода із присмаком ківі, присмаку хімії не відчувається.

На дошці над лінією роздачі можна роздивитися усе меню, але мені було не зовсім зрозуміло, що є що. Бо став значно менше, тому просто показувала, що хочу. А ще тут доволі цікаве меню з виправленими помилками. Не знаю, чи то так задумано, чи не перевірили перед друком.

А ще мені тут дуже сподобався персонал. Всі дуже привітні, радо допомагають з вибором, розповідають про склад став, питають, чи достатня порція, чи хочуть гості більше. Тут чисто, немає сторонніх запахів.

Загалом, після обіду в «Акрополі» залишились приємні відчуття. Все про все ми витратили пів години і небагато грошей. Смачно поїли і можна повертатись до роботи!

banner