Обслуговування - повний треш: ревізія "Viva Italia" від Inspektor team

Чули про цей заклад багато. Хорошого і поганого. Репутація неоднозначна. Хтось бідкається на несмачні страви, а хтось навпаки полюбляє кухню, але не дуже добре відноситься до самого обслуговування гостей. Не оминули, і також завітали. Ресторан знаходиться неподалік місцевого залізничного вокзалу, на вулиці Вовчинецькій.

14736312_1283383655052478_1639472876119654400_n
Екстер`єр закладу «Viva Italia» звичайний, простенька вивіска, поряд видніється копія Пізанської вежі. Через вікна, які заховані за невеликими кущами, сидять люди, смакують страви та попивають вино. Атмосфера манить зайти до середини та стати його частиною.
При вході зустрічає адміністратор, яка сидить за тумбою. Такою, як викладачі в університетах проводять лекції. Виглядає смішно, бо це вже давно не модно. Одразу біля нього – пічка, в якій готують піци. Випічка та приготування відкриті, і ви, як гість можете спостерігати за тим, як вам готують. Хлопці працюють без спеціального одягу, без фартуха та головного убору, а у звичайнісіньких вуличних джинсах та брендованих футболках. Про зовнішній вигляд тут не дуже дбають.
За столик нас не провели, знайшли його самі, поки офіціанти дивилися на нас так, ніби тут не працюють.

У закладі є 4 зали. Перший, при вході – мінімальні столики на невеликі компанії. Другий – біля барної стійки, третій – більш сімейний, четвертий – лаундж, знаходиться у скляній терасі, саме тут і присіли.

Меню принесли майже одразу. «Лице» закладу порване та заплямоване, так не повинно бути. Ціни невисокі, вибір великий. Замовили дві різних піци, салат та напої. Офіціант виглядав гарно, випрасуваний та доглянутий, не як піцайоло.

16583209_371983246518718_5719844055320363008_n
Доки чекали замовлення, оглянули дизайн. У залі де присіли, над головою височіла довга біла тканина, яка натягнута на стелі. Навіщо вона ми не здогадалися, напевно виконує функцію штори або елементу декору. Її мінус в тому, що вона прозора, і видно усе, а саме трупи комах, пил та бруд, який там назбирався не знати за скільки часу. Радимо її зняти і позбутися цього «сільського рішення». У вбиральні чисто, у важкодоступних місцях пилючно.
Повернувшись за столик чекали ще близько 15 хвилин. Піца на смак 2/5. Не смачно. Салат – свіжий та апетитний на вигляд, а на смак – 4/5. Обслуговування дійсно бажає кращого, підходу до гостей зовсім немає. Залишили більшу частину піци, і все що зробив офіціант, це запитав «Чи можна забрати?», бо побачив, що вона стоїть довго і її не їдять. А де ж «Вам не сподобалось?», «Чому ви не їсте, щось не так?». Так, не сподобалось! Піца нам була дивною на смак, незрозуміле поєднання інградієнтів, несмачний соус в основі. Повчіться у ресторану «Fabbrica», можливе почерпнете вміння готувати.
І тут найцікавіше, обурені таким обслуговуванням – попросили рахунок, на який ми чекали 30 хвилин! І який нам так і не принесли, а нагадували ми 3 рази. Обслуговування – повний треш. Прийшлось вставати та просити рахунок власноруч. Розрахувавшись, ми покинули заклад… Але це ще не все!
Після того, як ми промоніторили відгуки, вирішили дати 2-й шанс і на наступний день замовили ті самі піци з собою. Ви не повірите! Піца виявилась смачною та соковитою, ВУАЛЯ! Ось так друзі.
Viva Italia, перегляньте свій дизайн, позабирайте “дохлятину” зі стелі, змініть зовнішній вигляд персоналу, вигляд меню, якість та смак страв, стандарти обслуговування гостей!

А поки 2.7/5, Ваша команда Інспектора.

12751439_456907677847237_1490272893_n

ВАРТО ПРОЧИТАТИ:
*Оцінка перевірки проектом Inspektor.team не завжди може розділятися редакцією Ogogo!
banner

Залишити відповідь