Ревізія від Inspektor.team: Copper Head. Beer Workshop

Нове, цікаве, вражаюче. Три головні слова про новоспечений заклад у центрі Франківська.

Ми з командою у шоці, в доброму значенні цього слова. Інспекція тривала недовго, тому що вчепитися в будь-що, знайти якийсь мінус, було неможливим, окрім кухні. По правді кажучи, ми були дещо злі від того, що все настільки ідеально у цьому закладі, окрім кухні звичайно, звикли вже натрапляти на мінуси усюди.
Вже напевно здогадалися, що мова йде про Copper Head. Beer Workshop. Сотні людей, два поверхи, чудовий інтер`єр, пікантне пиво, приємне обслуговування, помірно високі ціни та дивна кухня.
Нас не зустріли, з нами не привіталися, та нас не провели за столик, тому що окрім нас під входом стояло ще зо 20 чоловік. Були раді, що не змерзли на вулиці, тому що було дуже холодно. Погода була огидною. Потрапили сюди за рекомендацією друзів. Самі знайшли столик на нижньому поверсі за який і присіли. Через хвилин 5-7 нам принесли меню, усміхнулися і пішли. Пропонують декілька сортів пива, а якщо ви хочете спробувати усе, то можна взяти дегустаційний сет за 75 грн., на що ми і повелися, було цікаво, що ж можуть варити у нас. Альтернативу варіння власного пива перейняли у львівського, відомого закладу «Правда». У Франківську не так багато закладів займаються цією справою, власне виробництво пива є тільки у закладах «Zosina Wola» та «Panorama Pub» (якщо забули ще якісь, нагадайте у коментарях). До пива взяли сорбет, от таке вирішили зробити поєднання. Ціни не бюджетні, подекуди дорого. Замовлення прийняли за 20 хв. Не дуже швидко, але офіціант була приємною та ввічливою, пояснила чому так довго.
Поки чекали, оглянули дизайн та вбиральню. Кручені сходи ведуть з першого поверху до підвального приміщення, яке в рази більше за верх. Спускаючись донизу ви зможете спостерігати за резервуарами з пивом через великі скляні вікна, які вже є невід`ємною часткою кожного закладу у Івано-Франківську.

nazar_dzudzylo

Всі звикли бути відкритими та вже нічого не ховають від очей гостя. Стеля вся у білих кулях, так ніби їх взяли від більярду та навмисне обклеїли її усю, зверху донизу. Виглядає дорого та ефектно.

У вбиральні чисто та охайно, тому що усе повністю нове, прибирають часто. Повернувшись до столу, прочекали ще 25 хвилин. Принесли наше пиво, але не у повному складі. «Не вистачає бокалів, у нас дуже багато людей, аншлаг, запара, і ми про це не подумали», – пояснила нам дівчина. Обурило. На смак смачне та своєрідне. А от сорбет, то окрема історія. Щоб ви розуміли, сорбет – це заморожений десерт, приготовлений із цукрового сиропу і фруктового соку або пюре. А те, що нам принесли на смак було, як буряк в поєднанні з болотом та травою. Краще заберіть це з меню. Не смачно. Ціна відповідає якості. Не стали ризикувати і пробувати далі щось інше з меню.
Вирішили взяти пиво з собою та піти, тому що грала українсько-російська попса, яка взагалі не вписувалась в концепцію закладу, ще й поряд була гучна компанія. На жаль тут не можна взяти пиво з собою, тому що тари на виніс немає, як повідомила офіціант.

kryzhalka

Були здивовані, що після того, як ми розрахувалися підійшла адміністратор закладу і спиталась чи нам все сподобалось, і попросила поради, що ж їм потрібно змінити. Ми вже були готові до того, що нас викрили і вже знають, як ми виглядаємо, впізнають. Але ні! У всіх гостей менеджмент запитує про обслуговування та смак напоїв, страв. З полегшення того, що це звичайне опитування, а не викриття, побігли геть.
Підводячи підсумки перевірки, хочемо сказати, що заклад є малюком, який ще дуже зелений. Все нове, приємне для очей. Обслуговування працює, яке на жаль побудоване поки що тільки на приємностях, не більше. Ціни дещо завищені. Музика, яка лунає всередині, окрема історія, змініть її. Дизайн дорогий та чудовий, але ми співчуваємо персоналу, якому прийдеться щодня протирати кожну кульку на стелях та стінах, аби не збиралася пилюка. Ми віримо, що ви станете класними у нашому місті.
Ваша команда Inspektor.Team
4.6/5

marichechkaaa

 

*Оцінка перевірки проектом Inspektor.team не завжди може розділятися редакцією Ogogo!
banner

Залишити відповідь