Ревізія від Inspektor.team: Corassini Grill and Wine

Ogogo! на своїх сторінках продовжує співпрацю з проектом Inspektor.team. В її рамках Ogogo! розміщує авторські звіти таємних ревізій Inspektor.team громадськими закладами міста. Цього разу це Corassini Grill and Wine.
Готувалися до цієї перевірки, але все, як завжди відбулося спонтанно. Наш візит не був запланованим, скоріше вимушеним…
У містах України мороз на вулицях взяв своє, тому всі шукають притулку у вигляді закладів громадського харчування. Попити кави, чаю та з`їсти чогось смачного – головне, щоб було тепло та затишно. Досить давно своїм екстер`єром та локацією привабив заклад під назвою «Corassini Grill and Wine». Його розташування дихає столітньою історією, адже знаходиться у Фортечній галереї Бастіон, що є пам`яткою міста Івано-Франківська.
firtka-if-ua_1
Місце є досить престижним та дорогим, не кожний мешканець міста має змогу пообідати або ж повечеряти у закладі. Наші очікування були неймовірними, але…
Зазираючи у вікна закладу,через які все видно немов на долоні, одразу розумієш, що ресторан дорогий. При вході з нами не привіталися та особливої уваги на нас не звернули,а за столик взагалі ніхто і не збирався проводити. Самі знайшли місце посеред залу, де власне і присіли. Знімаючи верхній одяг до нас підбігла дівчинка, мовчки поклала меню і побігла далі. Куртки та пальта тут не пропонують повішати, хоча вішаки є майже біля кожної зони.
Сівши, почали розглядати чудо-папірець, який був охайним лише на перший погляд, плями “сиділи” одна на одній. Вивчаючи меню нас вразили ціни закладу. Якщо чесно, то по міркам Станіславова цей заклад є досить дорогим. Ціни на салати коливаються від 60 до 180 грн., перші страви від 40 до 50 грн., а страви з риби та морепродуктів від 200 до 300 грн. Моє улюблене капучіно за вихід у 240 мл. просять 48 грн…
Зробивши замовлення, почали оглядатися навколо. Зал умовно ділиться від входу на дві частини: менший – ліворуч, та більший – праворуч. Дизайн у стилі лофт, дуже схожий до закладу Pizza Plus, але тут охайніше. Забагато бронзового кольору, аж очі разить, чесно кажучи. У залі знаходиться окрема кімната, яка на мою думку повинна бути у кожного – кімната для вина, такий собі модний, сучасний погріб закладу Corassini. Гарно, але виглядає дуже порожньо.
corassini_if
Завітавши до вбиральні, ми не очікували побачити того, що побачили у закладі де обід Вам обійдеться у 200 грн. Ми поважаємо заклади де чисто саме в туалеті. Хто слідкує за нашою сторінкою, той бачив відео в нашій історії з цієї горе-вбиральні, жаль, що камера не передає запах та повну картину бруду, який там є. Вибачте нас, але за час усіх перевірок такого обісцяного та брудного туалету ми ще не зустрічали, під кришкою унітазу залишки «нутелли», яку місяцями ніхто не прибирав. Обляпане дзеркало, немов там зранку чистили зуби усі члени персоналу, розкиданий туалетний папір, немов новорічне конфеті, диспенсер з милом, який не закріплений, стоїть, як у гостях в коліжанки, а у важкодоступних місцях шалений пил та бруд.
Обурені ми повернулися за столик. Ще довго не могли прийти до тями після побаченого. Вирішили відмовитися від страв. Якщо у туалеті для гостей такий бруд та хаос, ми навіть не уявляємо, що відбувається на кухні. Допивши напої, розрахувавшись, ми чкурнули до виходу. Перевірка обірвалась.
З нами ніхто не попрощався. На гостей тут взагалі плювати хотіли. У такому закладі та з такими цінами, як у Вас, повинно бути ідеальне обслуговування гостей від А до Я. Привітністю, щирістю та відкритістю від персоналу навіть не пахне. Обслуговування, ціни та чистота – мінус. Атмосфера, екстер`єр – плюс. Слідкуйте за чистотою, навчіться любити своїх гостей, будьте відкритими до них і до Вас потягнуться. Перегляньте свої ціни, тому що вони реально високі. Вимкніть пафос – увімкніть посмішки.
Ваш Інспектор
2/5
*Оцінка перевірки проектом Inspektor.team не завжди може розділятися редакцією Ogogo!
banner

Залишити відповідь