Ревізія від Inspektor.team: Lviv Croissant в Івано-Франківську

Ogogo! на своїх сторінках розпочинає співпрацю з новим місцевим проектом Inspektor.team. В її рамках Ogogo! розміщуватиме для читачів авторські звіти таємних ревізій Inspektor.team громадськими закладами міста. Перша проба – візит у Lviv Croissant на вулиці Мазепи. Отож – поїхали!

yulagoysan

Вже рідний нам, затишний Івано-Франківськ зовсім нещодавно прийняв у свої обійми новенький заклад міста Лева. Назва закладу – прекрасний післясмак та невичерпне бажання пошвидше завітати та спробувати Львівські смаколики.

Lviv Croissant розмістились в серці міста, а саме на вулиці Мазепи. Проте велетенською вивіскою яскравого кольору заклад похвалитись не може, на щастя, як і пасує справжнім закладам Львова. Натомість назва нанесена маленьким шрифтом на маркізах, а велетенські прозорі вікна, які манять атмосферою всередині, приваблюють місцевих та гостей забігти на coffee break.
От я і вирішила одного дня не втрачати можливості, і завітала в Франківську Львівську казку.
Зайшовши в приміщення Вам у ніс одразу залетить запах, аромат кави, зустріне брудна підлога, а зліва на вітрині красуються-красені круасани. Їхня зовнішність вабить, втриматись перед ними просто неможливо.

beatfrix
Дизайн приміщення витриманий в мінімалістичному стилі. Прайс меню одразу дає змогу зорієнтуватись в ціновій політиці, яка в даному закладі є не бюджетною. Усміхнений продавець привітався та запропонував зробити замовлення. У закладі діє self-service, а по-нашому – самообслуговування. Оглянувши меню, вирішила не зраджувати традиціям, та взяти улюблене лате та солоденький круасан зі згущеним молоком. Моє замовлення вартувало приблизно 40 грн. Сівши за столик, оглянула все навколо. Моя зона, тобто столик, був заплямованим. Приміщення є досить маленьке, і через це не дуже затишно. Але вільний столик був тільки один, і чомусь от цей псевдозатишок таки манить франківців сюди.

mkorynevych
Погляд привернула малесенька майстерня круасанів, іншими словами кухня закладу. Все відкрито, і кожен може, чи то мимоволі, чи навмисне, зазирнути туди. Кухар в рукавичках, як і повинно бути, чаклує над круасанами, тільки шкода що не по-справжньому. Вся випічка там є напівфабрикатами, і перед подачею Вам, як і мені, їх просто підігріють . А так шкода.
Щодо чистоти, то у вбиральні вона є! Не заплямований умивальник, присутність мила та рушничків радує.
Повертаючись до замовлення. Як з’ясувалось тут ніхто тобі його не принесе, потрібно піднятись та забрати самому, а могли б вже подати. Загалом кава була не досить смачною, тому що з автомату, як на заправці ОККО чи WOG, і то там краща та смачніша, а круасан, чесно кажучи – звичайний. Від такої гучної назви я чекала більшого, як від обслуговування так і від самого закладу цілком.
Підсумовуючи хочу сказати, що заклад має всі шанси на гідне майбутнє в Франківську, тільки потрібно перенести справжню Львівську атмосферу сюди. Бо поки – це тільки жалюгідна пародія на справжні, львівські заклади.
Ловіть від нас 3/5 .
Ваш Інспектор🍴

Inspektor.team – команда людей, яка приходить до Вас та оцінює на присутність якості, совісті.
Ми не проект, ми дещо більше. Ціллю перед собою, ставимо – донести до споживача те, як повинно бути. Багато людей у ролі гостей закладів губляться в незручних ситуаціях, закривають очі на брудні рукомийники та вбиральні, мовчки їдять неїстівні страви, запиваючи огидними напоями при цьому слухаючи музику від якої в`януть вуха, платять за це все гроші, ще й залишають чайові, забуваючи про гостинність персоналу до себе.
У наших статтях ми розповідаємо читачам про заклади все від А до Я, ніколи не лукавимо, хочемо, щоб нам довіряли, як якісному бренду і зважали на нашу думку. Наша команда тямить у ресторанному бізнесі та сфері обслуговування цілком, тому нам завжди є до чого придертися. У нас не легко завоювати міцну довіру, але дуже легко отримати погану оцінку – ми чесні. Своїми відгуками ми ділимося з людьми в мережі Instagram та на офіційній сторінці в Facebook. Кожне наше слово та речення має свою мету – вказати гостям, персоналу, керівництву та власникам на недоліки закладу, щоб вони були виправлені.
Працюємо для Вас, працюємо на совість.
Ваша Команда Інспектора🍴

*Оцінка перевірки проектом Inspektor.team не завжди може розділятися редакцією Ogogo!

instagram – insragram.com/inspektor.team
facebook – facebook.com/inspektor.teamm

banner

Залишити відповідь