Spectrumm - кава без меж в Івано-Франківську

Нещодавно на Франка відкрився новий заклад – кав’ярня Spectrumm, ми вирішили завітати, щоб дізнатись, чим тут здивують відвідувачів.

Слоган закладу «кава без меж», його починаєш розуміти, коли перечитуєш меню і знаходиш багато унікальних позицій, яких справді досі не зустрічав в жодній кав’ярні міста: розмаринова кава, black mango, flat black та інші.

Засновник закладу, Олександр Славінський розповів, що ідея кавової гастрономії виникла ще у 2013 році, це поєднання з будь-якими продуктами з використанням наукового підходу фудпейрінгу та методу Cold Drip ( холодна чи крижана вода 8-12 годин проходить крізь каву, витягуючи всі її смакові властивості).  

Вперше створити розмариновий фільтр, щоб можна було смакувати м’ясо з кавою, замість вина.  Ми спробували її, справді, смак пряності дуже відчутний і м’який, вдало поєднується зі смаком кави.

Власник закладу самостійно займається підбором кави, її обсмажуванням та розробкою рецептур. Каже, що головне – зберегти та відкрити той потенціал зерен, що дарує природа, мінімізувавши помилки при приготуванні.

Ще в меню  PARADISE – кава з грушевим пюре та ефірною олією апельсина та Cherry Cherry з вишнею та попкорном.

Paradise
Cherry Cherry

Також тут можна спробувати цукерки ручної роботи.

Зараз в кав’ярні готують до відкриття зал, який вміщатиме близько 20 відвідувачів. 

Сюди варто прийти поціновувачам кави в нашому місті, відкрити для себе абсолютно нове розуміння цього напою, людям, яким набридло капучино з сиропом і тим, кому просто цікаво, як смакує кава з розмарином!

Адрес: вул. І. Франка, 4
Графік роботи: пн-пт 8:00 – 20:00
                          сб-нд 9:00 – 21:00

Інстаграм: https://www.instagram.com/spectrumm.coffee/

banner