Сучасні технології та соціальне підприємництво: сьогодні у Франківську відкривається McDonald’s (ФОТО, ОНЛАЙН-ЕКСКУРСІЯ)

17 квітня о 15:00 відкривається перший в Івано-Франківську заклад McDonald’s. Як уже повідомлялося раніше, він працюватиме на території ТЦ «Арсен» (вулиця Миколайчука).

За кілька годин до відкриття на пресбрифінгу розповіли про особливості закладу, пише OGOGO!

Директор з розвитку МакДональдз. Україна Віталій Стефурак каже, що за мірками компанії у Франківську відкрився досить великий заклад:

«Нарешті ця подія сталася. Ми стаємо ближчими до наших відвідувачів. Зал розрахований майже на 150 місць і є ще понад 80 місць на терасі. Заклад має каси самообслуговування та лінію МакДрайв».

За словами Віталія Стефурака, МакДональдз планує ще й розвивати громаду міста.

«Це соціальне підприємництво. Це 100 нових робочих місць, франківці у нашому закладі можуть робити кар’єру. Також це – сортування відходів. Відвідувачі будуть сортувати сміття, потім воно проходитиме весь цикл обробки і перетвориться у вторсировину. Також ми займаємося благодійною фундацією. Крім того, в закладі застосовані сучасні технології. Сподіваємося, ми знайдемо багато місцевого бізнесу, який співпрацюватиме з МакДональдз», – додав Стефурак.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків каже – приємно, що в такий непростий час у місто все-таки заходять такі великі мережі як МакДональдз.

«Вірю, що такі мережі бачать цікавим розвиток свого бізнесу у Франківську. Прошу мешканців міста з розумінням віднестися до цієї події, і, прийшовши в заклад, дотримуватися карантинних вимог».

Опісля операційний директор Дмитро Корбут провів онлайн-екскурсію кухнею закладу.

На столах є наліпки, які вказують на місця, де наразі сидіти не можна, щоб не порушувати вимогу карантину. Також у закладі зробили окремі вхід та вихід, аби зменшити контакти між відвідувачами.

Представники мережі повідомили, що заклад в Івано-Франківську, як і в інших містах України, відкривається за їхні фінанси – франшизи в країні у МакДональдз немає.

banner

Залишити відповідь