Відчуй себе у ролі франківського ресторанного Інспектора! Проект Inspektor.Team

Привіт, друзі! З вами команда проекту Inspektor.Team, люди, які працюють над удосконаленням сфери обслуговування у місті Івано-Франківську. У своєму профілі в соціальній мережі Instagram (@inspektor.team) ми пишемо тільки правду про перевірки закладів харчування, вказуємо на помилки, недоліки, значні промахи, також не забуваючи про плюси, яких на жаль частіше все менше.

У цій статті ми розповімо вам, як ви зможете побувати у ролі Інспектора та власноруч перевірити улюблену кав`ярню, ресторан чи кафешку на її професійність, совість та чистоту.
Отож розпочнемо!
Silter.com (На головну)
Існує цілий ряд критеріїв за якими наша команда оцінює заклади, вам розповімо про їх 1/3.

1. Вхід, зовнішній вигляд.
Заклад, який зовнішньо не красивий – не приваблює. Оцінюємо екстер`єр. Плавно переходимо до дверей закладу, звертаємо увагу на те чи заляпані, можливо брудні. Якщо так – це явна ознака того, що продовжувати не варто.

2. Зустріч, вітання.
Завітавши, ми хочемо, щоб з нами привіталися, провели за столик. У більшості закладів так заведено робити стандартами, якщо така функція відсутня – не лякайтесь, можливо вас не побачили. Ну а якщо протягом 3-4 хвилин до вас все таки не підійшли – виходьте або шукайте столик самі.

3. Меню.
У всіх закладах, окрім окремих – із самообслуговуванням, є меню, яке ви можете поглянути тримаючи у руках. Зверніть увагу на його охайність, зовнішній вигляд, якщо воно заляпане жирними плямами, заклеєне скотчем або ж на ньому залишки їжі це свідчить про те, що заклад не дбає про своє обличчя, адже саме меню – це лице будь-якого закладу.

4. Швидкість, привітність.
Є окремі види офіціантів. Існують щирі та привітні (10%), але також не варто забувати про звичайних, типових “стравоносців” (90%), які виконують функцію “приніс-відніс”. Якщо вам трапились ці 10% можете подякувати їм залишивши щедрі чайові.

5. Чистота.
Виделка, ніж, ложка, чашка, тарілка чисті, не надщерблені? У вбиральні приємний запах? Підлога чиста? Персонал виглядає охайно? Так-так, це все важливо. Ми ж не хочемо, щоб нас обслуговували люди у брудному одязі, з порваними фартухами і пити чи їсти з брудного, погано помитого посуду.

6. Ціна/якість.
Часто ми стаємо заручниками ситуації. Замовляючи страву, яка вартує не дешево, отримуємо посміховисько. Якщо вам не подобається, ви сумніваєтесь у свіжості продуктів, вам не смачно, м`ясо холодне, салат гнилий – скажіть про це прямо! Не соромтесь, це нормально. Ви платите за це!

7. Прощання, загальне враження.

Чи попрощалися з вами? Оцініть загальну атмосферу, час перебування у закладі приніс вам задоволення чи можливо навпаки? Яка музика лунала, чи не гучно, пасує цьому закладу? Не хитався столик? Стільці зручні?
@besixsixsix(1)
Давши відповіді на усі пункти та питання ви зможете провести власну інспекцію. Якщо заклад пройшов перевірку та на 70% впорався – у вас чудовий смак!

Бажаєте ділитися власними перевірками закладів з читачами? Анонімно чи публічно? Відправляйте власні відгуки про заклади нам на пошту – inspektor.team@gmail.com і ми обов`язково опублікуємо найкращі з них у нас на сторінці в Instagram та на сайті OGOGO.IF.UA.

@besixsixsix
banner

Залишити відповідь