Кацурін та Птушкін опублікували гастроінспекцію Івано-Франківська

Ресторатор, чоловік Наді Дорофеєвої Михайло Кацурін та шоумен і тревел-блогер Антон Птушкін опублікували свіжий випуск свого гастрошоу “Їжа Галичини”. Значну частину випуску було присвячено закладав Івано-Франківська та Коломиї.

У франківському ресторані “Urban Space 100” Кацурін скуштував холодний сир з кров’янкою, вареним буряком, какао, фундуком та чилі.

Після магічних дій кухаря страва перетворилася на сирник з кров’янкою.

Ресторатор назвав таку страву “панківською”: ця крута і креативна концепція, ще й зроблена смачною!

У закладі “Промфуд” Кацурін скуштував солодний пиріг з соснової шишки.

Цей десерт – квінтесенція галицького лісу. Відчуваю себе лісовим звірятком, якому сильно підфартило“, – оцінив страву ведучий.

Ресторація Мулярових вразила інтер’єрами та старовинними рецептами.

Телятина, томлена в печі з соусом з ферментованої бринзи і вурди на баноші з овочами, маринованими в солоді справила на киянина неймовірне враження.

“Це настільки буржуазно виглядає, ніби я знаходжуся у багатому французькому домі на сторінках у Мопасана. Це смачно і дуже витончено”, – розійшовся у компліментах Кацурін.

Популярний у франківців та гостей міста заклад “Десятка” Михайло назвав “хітярою”. У ресторані, який ведучий назвав “франківським макдональдзом” він замовив великий дерун з начинкою.

Господи, що це за ціни?! Невже таку красу та смакоту можна скуштувати так дешево? В мене просто в голові це не вкладається!” – прокоментували випуск глядачі.

Коломийська “Вілла фамілія” подивувала начинкою. Коломийський злиток золота, – сказали в програмі.

Мені це нагадує кускус, – оцінив страву ресторатор. – Сметанковий соус а-ля гуцульський бешамель. Це приклад яскравої людської креативності“.

Повний випуск:

banner