Крафтові солодощі від херсонської кондитерки в Івано-Франківську

Хмаринки, троянди і тюльпани, які можна їсти навіть дітям! Вся ця краса – крафтовий зефір від херсонської кондитерки Лілії. Жінка переїхала до нашого міста після початку повномасштабної війни, тепер кожен охочий франківець може спробувати її творіння.

Лілія розповідає, що почала готувати домашній зефір, коли стала мамою. Спершу вона готувала смаколики для своєї донечки та близьких, але з часом ця справа переросла у повноцінний бізнес. Зараз кондитерка продає солодощі через Інстарграм, а її сторінка – місце справжнього естетичного задоволення!

За 4 роки роботи, окрім звичних форм класичного зефіру, навчилась робити невагомі солодкі квіти і навіть складати із них композиції. Тут і бутони троянд, і тюльпани, і відкриті хризантеми!

Головною перевагою крафтового зефіру є його склад. Тут немає штучних барвників, консервантів, а фруктово-ягідні пюре Лілія теж готує власноруч. Склад таких солодощів простий і зрозумілий: фруктово-ягідне пюре, цукор, агар, яєчний білок, вода. 

А менший вміст цукру, ніж у магазинному зефірі, дозволяє розкрити справжній смак фруктів та ягід, не перебиваючи його приторною солодкавістю. 

banner

Залишити відповідь