Красиво та смачно: у Франківську виготовляють цікаві букети з фруктів (ФОТО)

Все популярнішими стають цікаві композиції з фруктів та овочів, які можуть бути конкурентом простих букетів із квітів. Про процес їх створення розповіла для Огого! сім’я Оксани та Василя Гошовських , які вже півроку забезпечують іванофранківців оригінальними подарунками для близьких людей.

Оксана є професійним флористом. Пригадує, ще у студентські роки побачила такі букети в Інтернеті і спробувала їх робити для власного задоволення, даруючи друзям. Василь підтримав дружину та запропонував розвивати цю справу.

«Я бачив, що це людям подобається. Дружина робить букети, а я придумав логотип, створив спільноту у Фейсбуці Flover , де викладаю якісні фотографії. Так завойовуємо аудиторію. Ще не називаємо це бізнесом. Це як хобі, хоча є по кілька замовлень на тиждень і потроху все окуповується», – розповідає Василь.

IMG_9463 копия

Отримавши замовлення, Оксана йде за покупками. Це мають бути тільки свіжі овочі та фрукти. Жінка каже, що нікому цієї справи не довіряє. Інколи треба побігати по магазинах у пошуках екзотичних фруктів. Нещодавно це був лайм. Також пропонують букети з овочів, наприклад, букет-борщ, який містить все, з чого можна приготувати страву, окрім м’яса.

Один букет виготовляють годину, а то й більше. Фрукти прикріплюють на шпажки. Додають квіти. Обов’язковою умовою є гармонійне поєднання компонентів. Також використовують папір для випічки, який підкреслює те, що букет можна їсти.

«Букет досить важкий, тож поки роблю їх, можна підкачати руки. Один важив 6 кілограмів. Це дивує покупців, які звикли, що букети є легкими», – зауважила Оксана.

Ціна композиції залежить від фруктів, їхньої величини та кількості. Також зараз не є дешевими квіти. Таку красу можна придбати від 150 гривень.

На думку флористки, такі композиції досить цікаві.

«Ними можна здивувати, адже це незвичні букети. Вони не зів’януть, як композиція зі квітів, а його можна з’їсти. Такий подарунок приносить більше користі, бо має вітаміни», – зауважила вона.

Сім’ї Гошовських приносять радість позитивні відгуки клієнтів. Одного разу франківка отримала подарунок від дочки, яка навчається у Києві.

«Ці емоції треба було бачити. Жінка була задоволена оригінальним букетом. Мамі вдалося зробити приємний сюрприз», – пригадують вони.

Ще один клієнт подарував дівчині на день народження фруктовий букет, а вона потім потішила його пирогом з фруктами із букету.

«Це дуже мила історія, – кажуть Василь та Оксана. – Ми навіть не думали, що букет може бути використаний таким чином».

Тож тепер ви знатимете, що незвичного, смачного та естетичного подарувати своїм близьким.

16831010_1848905238724151_5635948963117588269_n

Фото – ВАСИЛЬ ГОШОВСЬКИЙ

banner

Залишити відповідь