Поради чемпіона: очищення організму, програми детокс від богатиря-рекордсмена Володимира Пиндуса

Хочете очистити свій організм але не знаєте, з чого почати, або чиїх порад прислухатися?

Команда OGOGO! та рекордсмен України, 6-ти разова найсильніша людина Прикарпаття Володимир Пиндус зможуть допомогти! 


Продовжуємо спільну рубрику “Поради чемпіона”, у якій персональний тренер Володимир Пиндус розкаже, як правильно займатися спортом – що вживати, як відпочивати та тренуватися.

70582420_362772344670801_2156083147484168192_n

Тема четверта:  Очищення організму та детокс програми. І ось, що розповідає найсильніший прикарпатець:

 На сьогодні справжнє, швидке очищення організму проводять людям при тяжких отруєннях (найчастіше грибами, алкоголем чи наркотиками) у реанімаціях. Це цілий комплекс медичних заходів для швидкого і безпечного очищення організму від токсинів, які призвели до сильного отруєння організму. Всі заходи, які проводяться у лікарнях, ґрунтуються на доказовій медицині і перевірені не однією тисячею пацієнтів.

 Зовсім недавно ідею щодо очищення організму підхопив бізнес і зараз програми з очищення продаються у США в надзвичайно великих об’ємах. Детокс – модна назва програми очищення людського організму. Зазвичай, детокс-програми включають в себе сокові дієти, сауну, масаж, гідроколонотерапію (може спричиняти розриви кишківника).

 Давайте розглянемо детальніше. Концепція детокс-програм ґрунтується на тому, що наше тіло в процесі своєї життєдіяльності утворює токсини та шлаки, які накопичуються і нам, нібито, треба від них позбуватись. Не звільняючи організм від шлаків та токсинів, ми маємо проблеми зі шкірою, зайвою вагою, холестерином і т. д. Це, свого роду, маркетинг та реклама. Це – не доказова медицина! Якщо детокс-соком залити токсини в організмі, то це їх не знешкодить і шлаки, таким чином, не виведуться.

А тепер реалії. Печінка, нирки, легені – це ті органи, які за довгі роки еволюції людини навчились проводити очищення нашого організму. Наші органи щосекунди виконують функції очищення організму від сигаретного, автомобільного диму, ліків, неякісного харчування, гормонів. У цій безперервній роботі нашому організму допомагають вітаміни, мінерали, чиста питна вода. В результаті очищення, токсини розчиняються у воді і виводяться природнім шляхом. Шлаки – це взагалі міф.

 Так, в кишківнику справді залишаються частки їжі, котрі затримуються і не виводяться одразу. Проте, кишківник так само, як і наша шкіра, періодично лущиться, відділяє верхні шари і оновлюється, тому накопичення шлаків, які кріпляться до стінок кишківника, як пишуть у детокс-програмах, неможливе. Людям набагато легше повірити, що їм допоможе сік-детокс, аніж просто щоденно робити легкі пробіжки чи почати слідкувати за харчуванням.

 В підсумку, раджу не переплачувати за маркетинг і не «сідати» на детокс-дієти. Якщо Ви хочете гарно виглядати, не мати зайвої ваги, проблем зі шкірою, вищого за норму рівня холестерину, бути активною людиною – змініть свій стиль життя. Харчуйтесь правильно та збалансовано, включайте у раціон більше овочів і фруктів, більше ходіть пішки, тричі на тиждень проводьте 40-60 хв у тренажерному залі з кваліфікованим тренером і тоді вам не потрібно буде проводити очищення організму. Організм – повністю самодостатня одиниця і має все необхідне для самоочищення, повноцінного активного існування. Ми маємо йому у цьому допомагати своїм правильним стилем життя, а не навпаки.

banner

Залишити відповідь