Страва дня: соковитий стейк з томленого ошийка у ресторані «Альпійський»

У ресторані «Альпійський», що на території Reikartz Парк Готель в Івано-Франківську, направду знана європейська та українська кухня.
Сьогодні розкажемо про стейк з томленого ошийка – популярну національну страву, яка стала улюбленою для багатьох франківців та гостей міста.


Чому томленний? Кулінари «Альпійського» томлять його близько семи годин у герметичному рукаві і готують на водяній бані або в паровій печі при відносно низькій температурі – нижче 100 °C. Завдяки цій технології вдається зберегти насичений смак та аромат м’яса.
Стейк доводять до готовності безпосередньо перед видачею. Цей тип м’яса має немало прожилок, тому після приготування ця страва виходить дуже соковитою, ніжною та ароматною.
А доповнюють її карпатські білі гриби в поєднанні з обсмаженою картоплею в мундирах, тушкованою у вершковому соусі. У вашій уяві вже виник апетитний запах та бажання поїсти?


До слова, зараз у «Альпійському» запрошують і на сезонні страви – наприклад запечені баклажани з помідорами чи кабачкові оладки з грибами під смачними соусами. Скуштуйте інші хіти української кухні – борщ з салом і грінками, вареники з телятиною і сиром тощо.
Локація: Івано-Франківськ, вулиця Гетьмана Мазепи, 146

Сайт та меню закладу ТУТ
Instagramта Facebook

banner

Залишити відповідь