Таємниці фаст-фуду

Фаст-фуд давно став частиною повсякденності. Ресторани швидкого харчування користуються трюками, щоб заманити клієнтів і продати їм якомога більше своїх страв. Команда OGOGO! розкриє секрети фаст-фуду.

mhbo5aup388994

Розкриваємо таємниці фаст-фуду.

1. В оформленні закладів зазвичай використовується червоно-жовта гамма. Ці кольори приковують увагу і збуджують апетит. До слова, багато хто асоціює червоний і жовтий з кетчупом і гірчицею, найпопулярнішими соусами.

229ce8d1-782f-4495-8a59-a5e960a1492f

2. М’ясо на вогні, яке нібито використовують в бургерах – ілюзія. В реальності всі напівфабрикати надходять в ресторани в замороженому вигляді, навіть «сліди від гриля» створюються в заводських умовах, а ароматизатори надають смак м’яса, приготованого на відкритому вогні.

French_fries_Fast_food_Ketchup_Cutting_board_542177_1280x853

3. Співробітники навмисно пропонують додаткові страви. Швидше за все, покупець не відмовиться від пропозиції, навіть якщо спочатку не планував це купувати.

самый-вкусный-фаст-фуд-в-Америке-MINY

4. Яйця, які використовуються для яєчні і омлетів, також містять в собі суміші з хімічними добавками.

5. Страви з фаст-фуду легко жувати. Це відмінний спосіб змусити відвідувача з’їсти більше.

6. Для збільшення продажів напоїв використовується такий фокус: саму лінійку розширюють і збільшують обсяг кожної порції.

tacobelltripledoubleFB.0.0

7. Бургери готуються за хвилину, тому що всі інгредієнти для них уже готові.

8. Напої відрізняються від їхніх аналогів в пляшках. Це відбувається тому, що концентрати і вода змішуються прямо в ресторані, тут же напої – газують. Від цього смак здається більш свіжим.

img_top

banner

Залишити відповідь