Як має виглядати корисний сніданок: просте правило

Хоч науковці і сперечаються, чи справді таким важливим є сніданок, але все одно у них є одна спільна думка: трапеза має бути корисною. Тому експерти розповіли, яким має бути перший прийом їжі.

Правильний сніданок повинен забезпечити організм білком та вуглеводами, щоб швидко збадьорити та забезпечити продуктивний день, пише Радіо Максимум.

Тому не варто думати, що тарілка з кашею – це нормально. Найкраще доповнювати такі страви білками, адже одні тільки вуглеводи будуть хорошим джерелом енергії. Тим часом яєчня, йогурт чи сир допомагають ще й залишатись ситим аж до обіду, що дозволяє уникнути переїдання та бажання з’їсти щось солодке чи шкідливе.

Як має виглядати корисний сніданок: просте правило - фото 420141

За словами експертів, брак білків у людей завжди супроводжується надмірною кількістю жирів та вуглеводів. А це збільшує шанси на проблеми з вагою та здоров’ям. Тому ідеальний сніданок повинен виглядати, як достатнє поєднання продуктів з вуглеводами, білками та клітковиною. Чудовим прикладом будуть тости з яєчнею та овочами, вівсянка з ягодами та йогуртом та будь-який варіант, який вам до смаку.

Як має виглядати корисний сніданок: просте правило - фото 420142
banner

Залишити відповідь