10 фільмів, які будуть тримати вас у напрузі до самого кінця

Бувають фільми, які затягують настільки, що реальність навколо перестає існувати. Ти сидиш перед екраном і не можеш відірватися, а потім немов виринаєш і ще довго думаєш про те, що побачив.

Життя інших

Das Leben der Anderen

© dvd-premier

У ролях: Ульріх Мюе, Себастьян Кох, Мартіна Гедек

Популярний письменник і драматург Георг Драйман так би і дожив до кінця своїх днів, купаючись в променях слави і абсолютно не цікавлячи спецслужби, якби не роман із відомою театральною актрисою. Занадто відомої, щоб залишитися непоміченою впливовим чиновником з ЦК. Так спокійному і комфортному життю Драймана приходить кінець.

  • Рейтинг IMDb – 8,5

Де б ти не був

This Must Be the Place

© Medusa Film

У ролях: Шон Пенн, Френсіс Макдорманд, Олуен Фуеро

Рок-співак, нудьгуючий на пенсії, вирушає на пошуки ката свого батька, колишнього нацистського військового злочинця, що переховується в США. Це неквапливе оповідання про внутрішню силу і прихованому призначенні, про те, що важливіше бути кимось, ніж виглядати. А образ, створений Шоном Пенном, врізається в пам’ять і не дозволяє про себе забути.

  • Рейтинг IMDb – 6,7

Пам’ятати

Remember

© ndplay.ru

У ролях: Крістофер Пламмер, Мартін Ландау, Юрген Прохнов

Життя Зева близьке до кінця. Він коротає час в пансіонаті для літніх, але у нього ще залишилася одна важлива місія: знайти офіцера-нациста, який убив всю його сім’ю в Аушвіці в період Другої світової війни. І виконання цієї місії дається зіву аж ніяк не легко…

  • Рейтинг IMDb – 7,4

Ворог

Enemy

© Mecanismo Films

У ролях: Джейк Джилленхол, Мелані Лоран, Сара Гадоні

Взявши в прокаті фільм, Адам з подивом помічає в одному з епізодів актора, який є точною його копією. Бажання знайти свого двійника перетворюється для нього в справжню нав’язливу ідею. Але чи двійник це взагалі?

  • Рейтинг IMDb – 6,9

Абсолютний смуток

Pafekuto buru

© madhouse.co

Молода співачка Кірігое Міма мріє бути актрисою і намагається змінити світ музики на кіно. Але її шанувальники сприйняли новину якось надто вже гостро: дивний телефонний дзвінок, то факс, то конверт з вибухівкою. А тут ще й нібито її онлайн-щоденник виявився…

  • Рейтинг IMDb – 7,9

Де ховається правда

Where the Truth Lies

© Paramount Pictures

У ролях: Кевін Бейкон, Колін Ферт, Елісон Ломан

У номері коміків Ленні і Вінса виявлений труп голої дівчини. Надійне алібі їх врятувало, але вбивцю так і не знайшли. Історія була гучна, тому навіть через багато років юна журналістка Карен отримує завдання добитися від Вінса сенсаційних мемуарів. Випадково вона знайомиться ще й з Ленні, проте все це вже вигадки і домисли, як і те, що між ними сталося, як і розгадка, «хто вбив».

  • Рейтинг IMDb – 6,6

Мертва дівчинка

The Dead Girl

© Bruin Grip Services

У ролях: Тоні Коллетт, Роуз Бірн, Бріттані Мерфі

Тіло Крісти знаходить жінка на ім’я Арден. Її власне розслідування приводить її до Лі, аспіранткою адвокатури, чия сестра значиться в зниклих без вести.

Паралельно розгортається історія жінки на ім’я Рут, яка знаходиться в складних відносинах зі своїм чоловіком після того, як виявляє зв’язок між ним і вбивством Крісти.

І нарешті, Мелора – мати, яка шукає відповіді на питання проблемної життя її нестримної дочки Крісти.

  • Рейтинг IMDb – 6,7

Відступники

The Departed

© Warner Bros

У ролях: Леонардо Ді Капріо, Метт Деймон, Джек Ніколсон

Сюжет про двох подвійних агентів, які намагаються вивести на чисту воду один одного, – дуже захоплююча історія, здатна тримати в напрузі з самого початку і до фінальних титрів.

  • Рейтинг IMDb – 8,5

Нірджа

Neerja

© Salman Khan Films

У ролях: Сонам Капур, Шабана Азмі, Ёгендра Тікко

Фільм заснований на історії життя відважної стюардеси Нірджі Бханот, яка пожертвувала собою, захищаючи 359 пасажирів на борту рейсу 73 авіакомпанії Pan Am в 1986 році, захопленого членами терористичної організації.

  • Рейтинг IMDb – 7,9

Підміна

Changeling

© Universal Pictures

У ролях: Анджеліна Джолі, Джон Малкович, Джеффрі Донован

Дія картини розвивається в Лос-Анджелесі 20-х років минулого століття. Звернувшись до поліції із заявою про зникнення дитини, Крістін незабаром отримує свого сина, але повідомляє поліцейським, що, незважаючи на зовнішню схожість, це не її син. Замість допомоги нещасна мати отримує прописку в палаті клініки для божевільних…

  • Рейтинг IMDb – 7,8
banner

Залишити відповідь