10 модних тенденцій сезону весна-літо 2019

Весна набагато ближче, ніж здається, тому знайомство з головними тенденціями наступного сезону краще розглянути вже зараз. Тим більше, що дизайнери запропонували чимало свіжих і цікавих ідей.


 

Всі на пляж

Пляжний одяг займає все вагоміше місце у весняно-літніх колекціях по обидва боки Атлантики, перетворюється з допоміжного напрямку в повноцінний. Так, одягу для пляжного відпочинку присвятили свої нові роботи такі гіганти як Chanel і Michael Kors. Не відстають і гравці менші – Etro і Sportmax.

Велодоріжка

Велосипедки продовжують підкорювати модні подіуми, а дизайнери продовжують майстерно вписувати їх у повсякденний гардероб. Найпопулярніше поєднання – з складноскроєною сорочкою – представили в нових колекціях Fendi, Jacquemus і Roberto Cavalli. Міучча Прада пропонує їх носити з ошатними топами.

Плісирування

Буде наступної весни місце і для романтичного настрою. На подіуми повернулося плісирування, причому в різних своїх проявах. Природно, що не обійдеться без повітряних плісированих спідниць довжини міді, але набагато ефектнішою воно буде на різноманітних топах або верхніх частинах суконь. Наприклад, у колекції Valentino плісе нагадує мушлю або розгорнуте віяло, а Клер Вейт Келлер з Givenchy придумала зробити з нього своєрідне “крило”.

Своїми руками

Тиждень моди в Лондоні визначив один з ключових трендів сезону – повсюдне використання в’язаних вручну деталей. Наприклад, британські дизайнери показали алюзії на рибальські сітки, а їх колеги з Мілана і Парижа продовжили тему плетивами на кшталт вінтажних скатертин та килимків.

Мереживо долі

Мереживо, яке частіше асоціюється з одягом романтичним і ультражіночним, наступної весни приміряє нову роль. Вірджіл Абло і Александр Венг зробили його частиною своїх варіацій на тему спортшику, Ріккардо Тіші поєднав з сорочкової тканини, а Ердем Мораліоглу використовував його для образу місцевої божевільної.

Привіт з 1980-х

У сезоні весна-літо 2019 мода вісімдесятих проявиться у вареному деніму, з якого тепер шиють не тільки джинси, а й куртки, сукні, складноскроєні спідниці і навіть взуття.

Накладні кишені

Хороші новини для тих, хто не любить носити сумки – наступної весни одяг з накладними кишенями буде всюди. Вперше цей тренд з’явився ще в 1960-х, після того як Ів Сен-Лоран закохав весь світ в стиль сафарі, його друге пришестя припало вже на 1990-ті, коли почали з’являтися мобільні девайси і їх потрібно було десь носити. Накладні кишені зразка 2019-го мають не менш ефектний вигляд, а вибрати свій варіант будене складно – вони з’явилися в колекціях Loewe, Sacai, Marine Serre і Dries Van Noten.

 

Джерело

banner

Залишити відповідь