10 способів ворожіння на Андрія, щоб «відірватися», як наші прабабці

Так повелося, що саме  на Андрія наші пращурки збиралися гуртом і влаштовувати такі собі дівич-вечори, хоча до християнського святого це й не має відношення.  Можна  взяти приклад, нарешті зібрати своїх колежанок і «відірватися», як наші прабабці.

10  способів весело провести вечір з 12 на 13 грудня пропонує сайт Ukrainky.com

На папірцях. Візьміть 11 маленьких листочків паперу. Один лишаєте пустим, а на 10 інших напишіть чоловічі імена. Змішайте їх і тягніть по черзі. А можете за традицією покласти всі папірці під подушку 12 грудня, а 13-го зранку витягнути навмання один. Яке ім’я дістанете, так зватимуть судженого. А кому попадеться пустий листочок – той буде поки дівувати.

На крупі. У глибоку мисочку чи чашку з пшеницею (згодиться й будь-яка крупа) заховайте декілька каблучок: золоту, срібну та звичайну біжутерію. Уявіть свого судженого і витягніть наосліп з пшениці одну з прикрас. Як трапиться срібна – зустрінете другу половинку, золота – отримаєте пропозицію вийти заміж, а звичайна означає, що продовжите шукати власну долю.

На чашках. Дістаньте стільки чашок, скільки дівчат у кімнаті. У чашки покладіть цукор, хліб, каблучку, монету й сіль. Якщо вас більше, ніж цих речей, можна, наприклад, взяти по дві чашки з монетами, з цукром і так далі. Кожна дівчина бере одну чашку, не дивлячись на її вміст, і визначає свою долю по тому, що лежить у чашці: цукор – солодке життя, сіль – лихо, монета – багатство, хліб – щаслива родина, каблучка – швидке заміжжя.

На чоботах. Будь-які чоботи переставляйте від крайніх кутків кімнати до порогу. На кожен крок потрібно промовляти: “молодець”, “удовець”, “буду дівувати”. На якому з трьох варіантів чобіт «дійде» до стіни – така доля й чекає дівчину.

По тіні. Сядьте у темній кімнаті, візьміть довгий папірець і підпаліть його, підносячи вгору. Згораючи, він буде відкидати на стіну тіні, за якими й можна трактувати майбутнє. Якщо тінь схожа на кішку – до закоханості, на гору – до самотності, на дерево – до багатства, на пташку – до великих змін. Кожен образ можна пояснювати по-своєму. Заодно перевірите фантазії подруг. Але не забувайте про пожежну безпеку!
На воді. Налийте у велику миску води. До країв миски прикріпіть папірці з різними іменами. У воду по центру поставте горіхову шкаралупку, у якій запаліть маленьку свічку. До якого імені наблизиться цей кораблик, так і зватимуть майбутнього чоловіка.

На дровах. Дівчину на Андрія спеціально посилали по дрова. Вона мала взяти навмання оберемок полін і, прийшовши додому, порахувати – парна їх кількість чи непарна. Якщо парна – то й собі знайде свою половинку у новому році.

На рушникові. Примовляючи: «Суджений-ряджений, прийди й утрися», в ніч з 12 на 13 грудня повісьте за вікно білий рушник. На ранок перевірте: якщо він став вологим від повітря, то в наступному році зустрінете своє кохання.

На перехожому. Вийдіть на вулицю (кажуть, треба опівночі або вже під ранок) і запитайте у першого зустрічного чоловіка його ім’я. За прикметою, так зватимуть і коханого.

На сновидінні. Перед сном покладіть під подушку гребінець і промовте: «Суджений-ряджений, прийди і причеши мене». Якщо цієї ночі насниться чоловік – то це саме він. Головне, зранку спросоння не забути, що снилося.

Радимо не довіряти результатам ворожіння, а  просто використовувати їх, щоб весело провести час із подругами.

banner

Залишити відповідь