12 крутих гаджетів для домашніх улюбленців, які полегшать життя

Розумна годівниця, світлодіодний нашийник, відеозв’язок із твариною – ці пристрої полегшать не лише ваше життя, а й життя домашніх улюбленців.

Відеозв’язок

Пристрій кріпиться на стіну на рівні очей тварини, і хазяїн може в будь-який момент зв’язатися зі своїм вихованцем. Крім функції відеозв’язку, в гаджет вбудована система годування, заспокійлива аромотерапія та розвиваючі ігри.

Котячий туалет з підключенням до смартфону

Розумні ваги ставляться під котячий лоток і відслідковують вагу тварини і як часто вона відвідує туалет. Дані надсилаються на смартфон та аналізуються впродовж тривалого часу. Якщо є відхилення, додаток попереджає, що з кицькою не все гаразд. Якщо у вас живуть кілька котів – ваги можуть їх розрізняти.

Світлодіодний нашийник

Корисний аксесуар, який може врятувати життя домашньому улюбленцю в темний час доби. В нашийника є кілька режимів роботи лампочок, сам аксесуар представлений у шістьох кольорах: зелений, червоний, рожевий, синій, жовтий і оранжевий.

Спальний мішок

Незамінна річ для тих, хто любить мандрувати з тваринами. Мішок зроблений із водовідштовхувального матеріалу, всередині – теплоізоляція з фольги, яка не дасть замерзнути навіть у найхолоднішу ніч.

Вікно

Вікно, яке можна зробити у паркані, будці. Завдяки опуклій формі має великий огляд, що дозволяє тварині спостерігати, що відбувається за межами двору чи будки.

Парасоля

З парасолею для собак тепер можна не відкладати прогулянку в дощ. Цей аксесуар підійде невеликим песикам, які люблять неспішні прогулянки: тростина парасолі не дуже довга і від хазяїна далеко відбігти не вдасться.

Годівниця з посвідченням особистості

Ідеальний гаджет для власників кількох тварин. Годівниця розпізнає їх через ідентифікаційний мікрочіп і не дозволяє красти їжу одне в одного. Також вона підійде тим тваринам, які набрали зайву вагу: пристрій не дозволить переїдати.

Твіттер

Завдяки медальйону Puppy Tweets, який кріпиться до нашийника, хазяїн завжди буде в курсі, що відбуваються з його улюбленцем. Цей аксесуар слідкує за діями тварини – біжить, гавкає, спить тощо. І відсилає хазяїну твітти. Пристрою доступно близько 500 тематичних фраз.

Дверний дзвінок для собаки

Більше ваш собака не дряпатиме двері, коли проситиметься додому з прогулянки. Все, що потрібно, – встановити дверний дзвінок на рівні очей собаки і вибрати одну із 36 мелодій.

Дверцята для кішки

Дверцята для кішки ідентифікують тварину за чіпом. Завдяки ним кіт зможе гуляти, коли йому заманеться, а хазяїн буде впевнений, що улюбленець не приведе додому друзів.

Візок

Всередині візка є утримувач для миски, кріплення для повідка і місце для зберігання ласощів. Якщо у вас два собаки, є варіант двомісного візка для тварин.

Переноска

Кишеня для тварини відстібується, що дозволяє її прати у разі необхідності. Також є приховані кишені на блискавці для ласощів.

Джерело : gazeta.

banner

Залишити відповідь