Мова квітів або як вибрати правильний букет

Ідеальним подарунком для будь-якої дівчини чи жінки, незважаючи на вік, соціальний статус і ваші з нею стосунки, стане букет квітів. Кожен з нас у своєму житті вибирав той самий ідеальний букет, який підкорить улюблену жінку, порадує маму або ідеально підійде до весільної сукні.

букет2(6)

Дуже часто буває корисно знати, про що ж говорять квіти, коли людина не сказала і слова. Давайте разом вивчати квітковий етикет. Всіма улюблені троянди можуть бути подаровані абсолютно будь-якій жінці, незалежно від ваших з нею відносин. Тут важливо зробити акцент на колірній гамі. Коханій жінці прийнято дарувати червоні троянди, які є символом пристрасті. Подрузі, сестрі можна піднести білі троянди, які говорять про скромність і юнацьку чистоту.

квіти-2

А ось кремові троянди будуть ідеальним подарунком керівникові, які підкреслюють елегантність. Також варто відзначити, що фіалки говорять про дружбу і відданості, а тюльпани – гармонії. Якщо ви не знаєте, якого квітки віддати перевагу, зверніть увагу на універсальний варіант – гербери. Їх можна піднести як коханій людині, так і колезі.

А ось гвоздика і гладіолус прийнято вважати «чоловічими» квітами, тому будьте уважними, віддаючи перевагу такому букету. І, звичайно ж, все перераховане вище втрачає свій сенс, якщо ви знаєте про квіткових перевагах людини, якій даруєте букет, тут на етикет можна не дивитися, а просто принести радість.
Важливе питання: скільки ж кольорів повинно бути в букеті. Прийнято вважати, що число квітів у букеті обов’язково має бути непарною. Однак, це правило працює в композиціях до 12 квіток. Якщо їх більше, то можете сміливо нехтувати правилом. При цьому враховуйте характер дівчини: якщо вона вірить у прикмети, то краще дотриматися непарного варіанту.

bouquet_50_enl

А ось одна квітка, як правило, троянда, на довгій ніжці говорить про особливі почуття до людини, його варто дарувати тільки коханій дівчині / жінці, в іншому випадку такий жест може бути невірно витлумачений. Все це тільки маленька частина великої науки про етикет квітів, пізнаючи її, можна навчитися говорити без слів, і все ж сказати дуже багато.

banner

Залишити відповідь