20 Інстаграм-аккаунтів франківських дівчат, на які ти "залипнеш"

Для читачів  OGOGO! ми зібрали двадцять популярних Інстаграм-профілів франківських дівчат.

sashaabo (SASHA POUSTOVIT)  – 56 тисяч підписників. Профіль молодої дружини і мами, художниці, піаністки та студентки. Аккаунт наповнений щирими та атмосферними фото. Цікаво, як дівчина встигає майже щодня публікувати по декілька світлин у Instagram?

oksaa_m (Dr.Oksana Mykhaylyuk) – 32,6 тисяч підписників. Miss bikini Chicago 2015, Star Face 2013, Miss Medical University 2013, Dentist, Owner of M.Vision clinic, Fitness model – так описує себе дівчина у своєму Instagram. Тому немає нічого дивного у тому, що дівчина часто публікує як “няшні” фото, так і фото зі стоматологічного кабінету.

keidy_kelen (Keidy Kelen) – 32,2 тисячі підписників. Цей Інстаграм-аккаунт – вибухова суміш сексуальності і “мімімішності”.

_miss_maleficient_ (Oksana V.) – 29,2 тисячі підписників. Профіль дівчини з Івано-Франківська, яка тепер живе у Стокгольмі та просто насолоджується своїм життям. Принаймні, такий висновок точно можна зробити із її світлин.

 

kodzayeva (Tatyana Kodzayeva) – 15,6 тисяч підписників. Профіль дівчини, яка живе у світі брендових речей, фотосесій та подорожей.

vika_lipinska (Victoria Lipinska) – 14,8 тисяч підписників. Інстаграм-аккаунт молодої мами, яка, здається, обожнює бордовий колір та любить готувати правильну їжу.

thereal.j.cobain (thereal.j.cobain) – 13,7 тисяч підписників. Секс, секс і ще раз секс – так можна сказати майже про кожну світлину дівчини. Проте, щоб виглядати спокусливою, дівчині зовсім не обов’язково фотографуватися напівоголеною.

Також аккаунт час від часу поповнюється світлинами квітів та домашніх тваринок.

tanya_stasevych (Tanya.Stasevych) – 12,4 тисячі підписників. Інстаграм-аккаунт успішної жінки, яка часто дає модні та життєві поради своїм підписникам.

oriekhovaa (Lili Oriekhova) – 11,1 тисячі підписників. Профіль дівчини з ідеальною фігурою, яка мотивує інших працювати над собою та допомагає у цьому. А ще франківка не соромиться говорити про свої збільшені груди та пластику носа, чим, зважаючи на коментарі, надихає своїх підписниць.

nata_kabliuk (Natalia Kabliuk) – 10,2 тисячі підписників. Профіль весільної фотографині, яка, окрім знімків весіль, наповнює аккаунт казковими світлинами із подорожей.

iamsupervitka (Welcome To Vita Bill World) – 8 тисяч 894 підписників. Профіль дівчини із неприродньо пухлими губами, яка любить “селфі” та часто публікує фото із відпочинку та фотосесій.

bogachevskamanana (Manana Bogachevska) – 8 тисяч 857 підписників. Фешенебельний аккаунт: він наповнений показами моди, цікавими деталями одягу та гламурними фото самої франківки.

krasotkamarishka (Marina Pick) – 8 тисяч 186 підписників. Аккаунт дівчини, яка любить активний відпочинок. Світанки та заходи сонця, спокійність гір та неймовірна небесна блакить – це все на знімках інстаграмерки.

roksolana_158 (Roxolana Chunyak ) – 6 тисяч 838 підписників. Типовий Інстаграм-аккаунт дівчини: “селфі”, знімки зі спортзалу, відпочинку, фотосесій, а також фото їжі і квітів.

khrystyna_vykaliuk (Весільний Церемоніймейстер) – 6 тисяч 427 підписників. Профіль успішної дівчини із чарівною посмішкою. Напевно, щирість і доброта фото й приваблює підписників.

 

margaryta_moet (Margaryta Moet Boyko) – 5 тисяч 847 підписників. Профіль керівниці готелю “Надія”. Дівчина часто публікує “селфі”, світлини зі спортзалу, відпочинку, модних фотосетів і, звісно, зловживає у своєму профілі рекламою готелю.

kkrulochkaa (Julia Krul ) – 4 тисячі 948 підписників. Аккаунт для підписників, які люблять “селфі” та фотосесії милих дівчат-підлітків.

galushka_olya (Olya Galushka) – 4 тисячі 653 підписники. Гламурний Інстаграм-аккаунт дівчини, яка працює у модельному бізнесі.

anastasiiadavis – 2 тисячі 436 підписників. Профіль дівчини, яка любить відпочинок, татуювання, показувати принади свого тіла і час від часу виставляти доволі цікаві відео.

katelitten (Katia) – 1 тисяча 901 підписник. Хоч у дівчини порівняно небагато підписників, але її профіль наповнений змістовно. Франківка багато подорожує, а ще у цікавій формі ділиться своїми спостереженнями, емоціями та бажаннями.

P.S. Кількість підписників може не співпадати на час прочитання цієї статті. І особисте прохання від автора – робіть, будь ласка, менше “селфі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 крутих інстаграмерів Франківська (ФОТО)

banner

Залишити відповідь