Не мовчи:LAZANOVSKYI|RIDNYI випустив новий трек та розповів, чи хоче бути у «Танцях з зірками»

Молодий співак та переможець «Голосу країни-11» LAZANOVSKYI|RIDNYI (Сергій Лазановський)  презентував новий романтичний трек «Не мовчи». Це пісня-маніфест, яка закликає не приховувати власних почуттів і завжди відкриватися людині, яку ти любиш, адже своїм мовчанням можна зробити боляче. 

«Історія пісні «Не мовчи» полягає в тому, що іноді, не сказавши важливих слів, ми дуже довго катуємо себе думками в порожніх кімнатах. Тому потрібно говорити коханим важливі слова. Адже правда завжди краща за солодку брехню. Зізнаюсь, що це моя особиста історія. Проте вона має не такий приємний кінець, як у героїв нашої пісні. Свого часу я просто зник, нічого не пояснивши другій половинці. Тоді в мене грав юнацький максималізм, що я нічого не маю пояснювати. Сьогодні мені доволі соромно за такий вчинок. Але час назад не повернеш, тому я можу вибачатися своєю творчістю», – прокоментував виконавець.

Окрім того, до своєї нової пісні LAZANOVSKYI|RIDNYI підготував dance video. В ньому Сергій показав себе вперше в новому амплуа танцівника. Співак вирішив надати перевагу pop-choreo (суміш декількох стилів) і хотів показати, як можна рухами передати почуття людини. Адже деколи бувають такі моменти, коли емоції, тіло, погляд, очі та рухи скажуть за тебе.

Також Сергій не приховує: мріє потрапити у проєкт «Танці з зірками» та відкритися для глядача по-новому

«Я з дитинства мрію потрапити на цей танцювальний проєкт. Це відео трохи продемонструвало мої танцювальні здібності, але впевнений, що я можу більше», – зазначив LAZANOVSKYI|RIDNYI.

banner

Залишити відповідь