5 фільмів, які варто глянути до Дня святого Валентина

День святого Валентина – не тільки квіти та подарунки, це час для романтичного вечора із коханими

Огого підготувало для вас добірку романтичних стрічок, які точно створять святкову атмосферу.

  1. «Гордість та упередження» 

Неймовірна романтична екранізація роману Джейн Остін. Події фільму відбуваються в Англії 18 століття. В сім’ї містера Беннета підростає 5 чудових донечок і батьки всіма силами намагаються влаштувати їх майбутнє в щасливому шлюбі. Неймовірна історія кохання Елізабет та містера Дарсі не може залишити байдужим.

2. «50 перших поцілунків»

Історія, де чоловік завойовує свою кохану щодня, адже після аварії Люсі щоранку забуває все, що було вчора. Недивлячись на це, Генрі готовий боротись за своє щастя, навіть якщо прийдеться закохувати дівчину щодня.

3. «Титанік»

Вічна класика. Ця стрічка стала синонімо до Дня святого Валентина, як «Сам у дома» і Різдво. Незбагненна історія самопожертви заради кохання та поєдинку зі смертю.

4. «Солодкий листопад»

Стрічка з чудовим акторським складом, де головні ролі виконують Кіану Рівз та Шарлін Терон. Ціле життя, прожите за один місяць. Чоловік, якого цікавила тільки кар’єра, навчився радіти дрібницям, кохати та бути по-справжньому щасливим!

5. «Вічне сяйво чистого розуму»

Коли стосунки заходять у глухий кут, головні герої фільму “Вічне сяйво чистого розуму” стирають собі пам’ять один про одного. Він мрійливий меланхолік. Вона – весела і життєрадісна працівниця книжкогового магазину. Після важкого періоду у стосунках, вони вирішують забути один про одного. У їхньому світі це можливо, адже існує клінічний шлях стирання пам’яті. Але життя зводить їх знову у вагоні потяга, щоб дати почуттям спалахнути по-новому.

banner

Залишити відповідь