5 типів поведінки жінок під час сексу, які не треба повторювати

Для того, щоб секс не приїдався та був яскравим кожного разу, іноді жінки приміряють нехарактерні для себе ролі. І деколи вони не зовсім влучні. Або хочуть справити хороше перше враження і теж перестають бути тими, ким вони є.


І єдине, що можемо сказати окрім того, щоб не повторювати типи поведінки, які будуть описані нижче, це те, що в сексі все має бути природно. Це, звісно, не означає, що експерименти не потрібні, а навіть навпаки. Але не варто бути тим, ким ти не є.

Проте, перейдемо до тих самих 5 типів поведінки жінок в ліжку, які не треба повторювати.

Професіоналка

Якщо ти в першу ніч з новим партнером продемонструєш всі свої вміння та багаж вмінь, то ніч, звісно, буде прекрасна. Але від здивованого погляду щодо твоїх навичок тобі не втікти.

Жінка-хижак

Гарячих жінок, звісно, чоловіки обожнюють, як і бурхливий секс. Але будь обережна зі зубами та нігтями. Бо лікувати рани після тебе – це не досить приємний післясмак.

Зірка секс-шопу

Те, що ти використовуєш іграшки для інтиму – однозначно плюс. Але не потрібно демонструвати весь свій арсенал під час першого сексу. Роби це поступово, у вас ще буде час для шалених безумств.

5 типів поведінки жінок під час сексу, які не треба повторювати - фото 435663

Гімнастка

Неймовірним позиціям під час сексу, які можна знайти в просторах мережі, не завжди місце в твоєму ліжку. Тому якщо ти не здаєш іспит в школу гімнастики або сумніваєшся, чи зможеш повторити складні рухи однієї з позицій, то краще не варто.

Кулінарна жриця

Злизувати збиті верки по тілу – це, звісно, сексуально. Але лише тоді, коли їх зовсім трохи. Твій партнер же не схожий на калорійний капкейк нестандартних розмірів. Тому щоб не переїсти та не перетворити спальню на кухню використовувати забагато їжі в ліжку не варто.

Джерело: 24tv.ua

 

banner

Залишити відповідь