5 видів сексу, від яких жінки в захваті

Немає нічого гіршого, ніж нудний та одноманітний секс у стосунках.

У Men 24 розповіли про 5 видів сексу, які надзвичайно подобаються жінкам:

1. Секс спросоння. Жінки надзвичайно чарівні, тож милуватися ними можна вічно. А під час сну вони стають ще милішими та привабливішими. Тож не дивно, що нічний забіг до вбиральні може закінчитися непереборним бажанням зайнятися коханням.

2. Дикий секс. У кожному чоловікові сидить свій тотемний звір. Якщо у вас – милий хом’ячок, це зовсім не означає, що в партнерки теж. Тож іноді бувають миттєвості, коли кохана хоче гарячого та пристрасного сексу з елементами розпусти.

3. Швидкий секс. Статистика свідчить про те, що швидким сексом пари обожнюють займатися у примірочній в магазині, ліфті й навіть автомобілі. Бувають ситуації, коли хочеться кохатися, але часу не так уже й багато, а отже треба діяти якомога швидше.

4. Романтичний секс обожнює кожна жінка. З пінною ванною, пелюстками троянд і при свічках. Не зайвою в цьому випадку буде хороша музика. Тож після чергового важкого робочого дня влаштуйте коханій справжній сюрприз. Спільне лежання у воді може наштовхнути її на ідею віддатися пристрасті. Усе як у гарних голлівудських фільмах.

5. Секс-марафон – ще один вид сексу, від якого не відмовиться жодна панянка. Головне кардинально змінити атмосферу навколо. Поїдьте кудись у Карпати, тощо. Відпочинок від метушні й емоційне перезавантаження посприяють тому, що ви цілу ніч або будете солодко спати, або віддаватися пристрасті.

banner

Залишити відповідь