6 речей, яких ти НЕ повинна робити для коханого

Закохані жінки здатні багато до чого. Інколи навіть забагато! Декі жінки можуть присвятити коханому все своє життя. Однак любов, яка стає нездоровою залежністю, перестає бути любов’ю. Справжня любов має бути пережита у свободі й повазі до гідності — також і до власної гідності.

Є шість речей, яких жінка не повинна робити для коханого. Якщо ж він їх вимагає, то це означає, що він не любить. А якщо ти вважаєш, ніби повинна це робити, то ти помиляєшся:

1. Відкинути свої переконання

Твої переконання — частина твоєї особистості. Той, хто хотів би їх змінити, не любить ту людину, якою ти є. Жінка має знайти когось, хто шануватиме й поділятиме з нею те, у що вона вірить. Це може зайняти трохи часу, але такі чоловіки існують.

2. Змінити вигляд

Це очевидне, що жінка прагне гарно виглядати для коханого чоловіка. Немає нічого поганого у підкреслюванні своєї природної краси, завдяки чому ми почуваємося впевненіше. Але ти також повинна мати можливість так само добре почуватися у джинсах, як і у вбранні, що подобається йому. Ти не можеш від ранку до вечора виглядати ідеально, бо не була би собою. Ніколи не змінюйся заради чоловіка. Якщо він наполягає, щоб ти змінила свій вигляд під його диктовку, то він тебе не вартий. Знайди того, хто вважатиме тебе найкрасивішою на світі — навіть якщо сама спершу в нього не закохаєшся.

3. Бути піддатливою

Жінка і чоловік мають бути рівними у зв’язку. Вони обоє — незалежні істоти, мають свої ідеї та методи діяльності. Аби діяти спільно, інколи треба від чогось відмовитися, але не можна повністю підпорядковуватися волі іншої людини. Неважливо, яке сильне ваше кохання: твій партнер не повинен звершувати контроль над твоїм життям. Певна річ, ви можете щось радити одне одному, але його слова не повинні бути остаточним вердиктом.

4. Приховувати свої інтелектуальні здібності

Є жінки, які з дивного, абурдного приводу вважають, що вдавати з себе ідіотку це привабливо. Не приховуй свій розум, аби догодувати чоловіче его. Можеш вірити чи ні, але чоловіки цінують жінок, упевнених у собі, незалежних і таких, які не бояться визнати, що мають мізки. Вони не люблять, коли жінка виявляється повністю безпорадною. Оскільки в кожному з них дрімає лицар, то жоден із них не відмовиться — час від часу — мати біля себе жінку-героїню.

5. Помирати з голоду

Надзвичайно популярна брехня проголошує, що чоловіка приваблює тільки один тип фігури. Тому чимало жінок ризикують здоров’ям, аби виглядати як фотомодель. Коли чоловік у тебе закоханий, то він таки любить твої форми. Прийми до відома, що він каже правду, коли стверджує, що ти красива. Жінки самі щодо себе стають найсуворішими критиками. Якщо ти насправді прагнеш скинути кілька кілограмів, допоможуть фізичні вправи і зрівноважена дієта, а не щоденне помирання з голоду.

6. Відмовитися від мрій

Те, що ти зустріла кохання свого життя, ще не означає сповнення усіх мрій. Кожний має свої приховані мрії та бажання. Укладення зв’язку не повинно означати відмови від них — зовсім навпаки! Якщо твій коханий насправді є твоїм «прекрасним принцом», то ти не мусиш вибирати між ним і своїми мріями. Не полишай мрій про кругосвітню подорож, а подумайте, як вам поїхати в неї разом. Май свої мрії і дозволь мріяти також йому!

Джерело: CREDO

banner

Залишити відповідь