Аксесуари для гри у футбол та їх особливості

Не секрет, що футбольні ворота представляють собою один із головних аксесуарів для гри, а тому дуже важливо правильно обрати інвентар, від якого в багатьох випадках залежить навіть результат.

Особливості футбольних воріт

На перший погляд, досить демократична гра у футбол не потребує використання якого-небудь спеціалізованого інвентарю. Багато хто вважає, що достатньо мати максимум бажання та потрібну кваліфікацію. Але це зовсім не так, адже за легку та захоплюючу гру відповідає інвентар. Хороші ворота не обов’язково купувати тільки у брендових виробників, адже знаючи головні параметри, а також необхідну ширину/висоту, можна придбати потрібну конструкцію, яка буде навідмінно виконувати свої функції.

За існуючими стандартами варто виділити лише 4 типи конструкцій із:

  • бічними винесеними стійками, які мають утримувати сітку;
  • консольними перекладинами, що закріплюються на стійках рами;
  • бічними та поздовжніми опорами, що мають прикріплюватися до землі;
  • конструкція вільної форми, що має фіксуючу противагу на опорних боковинах.

Матеріал, який використовується при виготовленні напряму впливає на міцність та строк служби воріт, а також їх вагу і стійкість. Досить легкі варінти можуть впасти від удару м’яча/запалу гравців. А тому варто обирати ворота із сталі. Вони набагато важчі і жорсткіші. А ось алюмінієві моделі набагато легші, досить м’які і безпечні. При цьому мобільні варіанти дозволять легко організувати комфортний для гри простір буквально у будь-якому зручному для вас місці. Найчастіше для юніорських змагань використовують практичні малорозмірні моделі, висотаяких становить 2 м, ширина – 5 м. Конструктивно вони повністю повторюють конструкції призначені для професійного футболу. А ось маленькі мобільні моделі ідеальні для дитячих чи шкільних майданчиків.

Форма та розміри воріт для гри у футбол

Сучасні компанії пропонують декілька видів конструкцій. Саме від неї залежить метод кріплення сітки, а також вага воріт. Кожна має свою особливість:

  • глибокі мають закруглену раму, при цьому за верхньою перекладиною є деякий простір у 0,5 м;
  • пласкі. В даному випадку каркас має форму рамки, а сама конструкція досить легка і неймовірно проста. Сітка кріпиться зверху до перекладини, а до покриття опускається під кутом 45 градусів. Внизу вона фіксується поперечкою чи за допомогою спеціалізованих колів, які кріпляться до землі. Такий варіант ідеально підходить для тренувань або аматорських ігор;
  • прямокутної коробки. Складні конструкції, де сітка кріпиться під кутом у 90 градусів. Аксесуари досить стійкі та можуть використовуватися навіть у професійних іграх.

Щодо розмірів, то у професіоналів стандартними вважаються габарити 7,32 х 2,44 метри, а от для юніорів вони повинні складати 5 х 2 метри. У всіх інших випадках можливі різні варіації, при цьому найменші моделі добре підходять для дитячих ігор.


Матеріал підготували за підтримки маркетплейса Zakupka.

banner

Залишити відповідь