Alyona Alyona встала на ваги і вирішила схуднути: скільки важить зірка

Alyona Alyona вирішила кинути собі виклик і почати скидати вагу.


Alyona Alyona встала на ваги після великого застілля і зізналася, що набрала пару кіло. Сенсація українського репу показала цифри 127,4 кілограма і зважилася на схуднення, пише РБК-Україна.

Зірка зізналася в Instagram-stories, що хоче кинути собі виклик і скинути до наступного дня народження 29 кілограмів. Саме стільки років Олені виповнилося 14 червня. Співачка каже, що зовсім стрункою вона ставати не хоче, але їй в житті не вистачає пригод, концерти скасувались і життя стало зовсім нудним.

“Хочеться якоїсь авантюри в житті. Хочеться кидати собі виклики й постійно досягати нових вершин. На даному етапі моя вершина буде така”, – заявила зірка.

Alyona Alyona показала свою вагу (скрін: instagram.com/alyona.alyona.official)

Реперка пообіцяла ділитися з фоловерами своєю новою пригодою. Показувати, що вона їсть, що робить для схуднення, як почувається фізично і емоційно, і як схуднення впливає на її життя.

Відзначимо, що Олена Савраненко (справжнє ім’я зірки) відрізнялася пишнотами з ранніх років, про що свідчать дитячі знімки реперки. Свій “трудовий шлях” дівчина починала вихователем в дитячому саду Баришівки Київської області. Співачка каже, що вже тоді любила читати реп. Але справжня слава прийшла до дівчини у 2018-му після виходу провокаційного кліпу “Рибки”.

banner

Залишити відповідь