Блогерка вправно скопіювала образи відомих кіногероїв (ФОТО)

Кожна людина коли-небудь мріяла приміряти образ улюбленого героя фільму, або ж пережити якийсь фрагмент із кіно. Це вдається блогерці з творчим псевдонімом Unique Sora, яка майстерно повторює образи відомих кіногероїв.


Яскрава і талановита блогерка полюбляє експериментувати зі своїм зовнішнім виглядом. Однак не тільки зміна іміджу цікавить дівчину, а і яскраві перевтілення в улюблених кіногероїв.

Після перегляду фільму Unique Sora приміряє образи із кінострічок. Від персонажів бойовиків до фентезі чи серіалів – здається, блогерка може перевтілитись у будь-кого. Дівчина відтворила look героїв з серіалу “Гра престолів”, фільмів “Дедпула”, “Люди Ікс” та інших. Окрім цього, вона полюбляє переглядати мультфільми. Саме таких персонажів Unique Sora копіює, показуючи, як би герої мультфільмів виглядали у реальному житті.

Результати її перевтілень підкорили мережу. Понад 70 тисяч людей спостерігають за творчістю Unique Sora та навіть просять дівчину відтворити їх улюблених героїв. Деякі із “замовлень” блогерка вже виконала.


Джерело : 24tv

banner

Залишити відповідь