Британська служба порятунку успішно протестувала «реактивний ранець парамедика» від стартапу Gravity Industries

В майбутньому пристрій зможуть використовувати медики для надання допомоги в важкодоступних місцях.

Благодійна організація Служба швидкої медичної допомоги Great North (GNAAS) у Великобританії та стартап Gravity Industries успішно протестували «реактивний ранець парамедика». Про це повідомили в GNAAS, пише vc.ru

Засновник Gravity Industries Річард Браунінг долетів з дна долини на призначене місце за 90 секунд. Зазвичай щоб подолати цю відстань потрібно 25 хвилин, відзначили в організації. За словами директора по операціях GNAAS Енді Моусона, учасники змогли зрозуміти, як пристрій працює на практиці.

Після завершення випробувань GNAAS і Gravity Industries розглянуть можливості для подальшої співпраці, але конкретні плани в організації поки не розкривають.

Engadget відзначає , що перед масовим використанням приладів, ймовірно, пройде чимало часу: час польоту ранця від Gravity Industries обмежена 5-10 хвилинами, а сам політ вимагає хорошої фізичної підготовки випробувача. Крім того, ранець не можна використовувати на дуже крутий місцевості.

Сам пристрій поки коштує дорого, додає видання – наприклад, один з костюмів Браунінг продав за 340 тисяч фунтів стерлінгів (близько $ 435,5 тисяч). Однак ця сума менше, ніж зарплата пілотів, обслуговування та паливо для рятувального вертольота, вказує Engadget.

Gravity Industries показала перший пристрій в 2017 році. За даними Crunchbase, стартап за весь час привернув $ 650 тисяч.

banner

Залишити відповідь