ЧЕКЛІСТ: ЩО РОБИТИ НА КАРАНТИНІ, ЯКИЙ ПОДОВЖУЮТЬ

Карантин послабили, проте це не означає, що потрібно ігнорувати коронавірус: він все ще існує, загроза реальна. Цей чек-ліст для тих, хто вже передивився всі фільми, перечитав книги та відвідав безліч онлайн-курсів. Тут ти знайдеш собі заняття до душі.


1. Навчись грати у настільні ігри — «Монополія», «Jenga», «Uno», шахи. Поклич найближчих друзів, які свідомо ставляться до карантину, та влаштуй посиденьки, пише uamodna.

2. Заведи домашню тваринку. Якщо ти не готовий до собаки чи кота (або в тебе на них алергія), можна спочатку придбати рибку, хом‘яка або черепаху. Вони не потребують особливого догляду, проте для черепахи потрібно буде придбати спеціально облаштований тераріум.

3. Подорожуй. Ні, ми не насміхаємось. Сідай в машину, візьми з собою каву та сендвічі і гайда по красивих місцях твоєї області. Ти тільки загугли — сам будеш здивований, які цікаві локації у тебе під носом.

4. Вигадай цікаве хобі. Поки що достатньо вивчити теорію та переглядати відео. Наприклад, верхова їзда, сноуборд, серфінг або пошуки скарбів (насправді металошукач коштує недорого). Згодом це все можна буде реалізувати на практиці.

5. Ревізію гардеробу вже зробили, мабуть, всі. А ревізію прикрас? Можливо, у тебе є сережки, які ти останній раз одягала на випускний. Варто також зробити ревізію косметики і нарешті повикидати засохлі лаки та помади, які тобі не личать.

6. Спробуй відкрити свою справу. Можна почати із соцмереж, а далі — хто знає. Можливо, тобі вдасться розширити свій бізнес. Або принаймні почни писати блог.

7. Зміни у твоєму житлі — чудова нагода підняти собі настрій. Не обов’язково починати ремонт. Інколи достатньо переставити кілька столиків або тумбочок, щоб помешкання почало тішити око. Ще можна придбати кілька ароматичних свічок, ваз для квітів або інших цікавих дрібничок.

banner

Залишити відповідь