Чоловік описав художниці свою покійну дружину: його слова змушують плакати (ВІДЕО)

Талановита художниця вміє точно змальовувати людей, яких вона ніколи не бачила, лише за словесним описом. Чоловік на відео взявся описувати дружину, яку нещодавно втратив. Відео може розчулити будь-якого глядача, пише 24 канал.

Дідусь розповів художниці, яка мала зробити швидкий скетч, про кохану, з якою вони були одружені цілих 62 роки. Художниця ставила уточнювальні запитання, і з його відповідей стало зрозуміло: дружини вже немає поруч, він її дуже кохав, а зараз – сумує за нею.

Зазвичай люди у подібних проєктах просто розповідають про фізичні особливості людини, портрет якої вони хочуть побачити – колір очей чи форму носа. Чоловік же поринув у спогади й зі сльозами на очах почав пригадувати ті емоції, які дружина у нього викликала.

Описував не зовнішність, а внутрішній світ

До прикладу, коли його запитали про форму обличчя, він не сказав “овальне” або “витягнуте”, він із замріяним виразом промовив: “У неї було лялькове обличчя, ніби в ангела. Коричневе волосся”.

Описуючи очі, дідусь також не обмежився лише кольором, а взявся розповідати про характер коханої та тепло, які вони дарувала йому й іншим людям: “Глибокі карі очі з вічним вогником всередині. Вони дивились на мене, на друзів, дітей та онуків з великою любов’ю та турботою”.

Безперечнонайгарнішою людина виглядає тоді, коли всміхається. І про посмішку чоловік також сказав романтичне: “Її посмішка була чарівна, привітлива і дуже красива”.

Далі він неодноразово повторив, що це була “найпрекрасніше жінка на світі” і що так вважав кожен, хто її бачив. Кохання та теплі почуття відчуваються буквально у кожному слові дідуся!

Наприкінці художниця запитала, за чим у дружині він сумує найбільше, чоловік зізнався – за її обіймами. А коли вона передала йому готовий малюнок, то просто розплакався, адже портрет вийшов на диво точним.

Результати малюнка за усним описом

Результати малюнка за усним описом / Скриншот з відео The Duane Marino Experience

Повне відео можна подивитись тут:

Автор:Ірина Проданlife

banner

Залишити відповідь