Чоловік подарував канадському бару свій відморожений палець. Навіщо?

Колишній британський спецпризначенець зробив особливий подарунок віддаленому канадському готелю – свій відрізаний палець.


Нік Гріффітс відморозив палець ноги, беручи участь в екстремальному зимовому марафоні у 2018 році. А пізніше – надіслав його поштою в готель Downtown в Доусон-Сіті.

Колишній військовий пообіцяв пожертвувати палець, сподіваючись повернутися на Юкон і зробити коктейль під назвою Sourtoe – “Зіпсований палець”, пише bbc.

Знаменитий інгредієнт цього специфічного напою – муміфікований палець людини.

Вже майже чотири десятиліття туристи й місцеві мешканці можуть замовити будь-який алкогольний коктейль, а подадуть його у бокалі з людським пальцем.

_107357237_note

Місцева приказка каже про цей напій: “Ви можете пити його швидко, ви можете пити його повільно, але ваші губи мають торкнутись пальця”.

Традиційно палець подають із віскі Yukon Gold, і якщо клієнт торкнеться губами пальця, то отримає відповідний сертифікат від бару.

Заклад подав 86 000 коктейлів Sourtoe з 1973 року, коли капітан судна на річці Юкон Дік Стівенсон знайшов муміфікований палець у порожній хижі.

“Ми дуже щасливі отримати новий палець”, – сказав генеральний менеджер готелю Downtown Адам Герле.

“Їх дуже складно знайти цими днями, і це щедре “пальцежертвування” допоможе забезпечити продовження традиції”.

Пан Гріффітс у 2018 році брав участь у Юконському арктичному багатоденному зимовому марафоні, де учасники можуть змагатися на дистанціях у 161, 483 і 692 кілометри.

Ексвійськовому довелося відмовитись від участі після того, як він сильно обморозив ліву ногу.

Великий палець ноги пана Гріффітса довелося ампутувати, але його зберегли в спиртовому розчині.

Щоби цю частину тіла можна було додати до напою, її близько шести тижнів будуть муміфікувати за допомогою кам’яної солі. Цим займається Террі Лі – “майстер пальця” із бару при готелі Downton.

 

banner

Залишити відповідь