Чому франківські кінотеатри не показали «Ла-Ла Ленд»

Розповідаємо, чим особливий фільм “Ла-Ла Ленд” та чому його не показали на великих екранах Івано-Франківська.  

Цього року  «Ла-Ла Ленд» отримав сім «Золотих глобусів» – найбільше за всю історію кінопремії. Також – 14 номінацій на «Оскара», стільки ж, як відомий всім «Титанік». Зараз фільм займає 5-те місце за касовими зборами у США.

Про «Ла-Ла Ленд» вже кілька місяців не перестають писати у ЗМІ та соцмережах. 12 січня стрічка вийшла у прокат в українських кінотеатрах, але не в івано-франківських.

Багатьох місцевих поціновувачів хорошого кіно це засмутило. Вони змушені дивитися піратські версії в Інтернеті або ж їхати в інші міста. Сайт Ogogo.if.ua вирішив поцікавитися, чому стрічку, довкола якої так багато галасу, не показують в кінотеатрах Івано-Франківська.

У кінотеатрі “Космос” пояснили, що не мають умов, щоб забезпечити показ усіх прем’єр.

«Нам прикро, що ми не мали змоги запропонувати цей фільм для перегляду нашим глядачам. У кінотеатрі два зали і, на жаль, нам не завжди вдається взяти у прокат всі фільми, які виходять на кіноринку», – сказала Олена Корольова, керівниця рекламного відділу «Космосу».

До слова, в інших закладах мережі «Лінія кіно», до якої входить «Космос», ще можна подивитися «Ла-Ла Ленд».

На сайті  «Люм’єру»  проводили голосування перед виходом «Ла-Ла Ленду» у прокат, з 26 грудня до 12 січня. Глядачі обирали, який з-поміж трьох фільмів хочуть побачити. Ярослав Кабин, керівник рекламного відділу кінотеатру, розповів, що в голосуванні взяли участь понад 4 тисячі осіб. «Ла-Ла Ленд» підтримали всього 18% опитаних.  Найбільше голосів набрала комедія «Чому він» (70%), а  друге місце посів французький фільм «2+1».

«Ми працюємо за принципом “попит створює пропозицію”», – зауважив  Ярослав Кабин.

За його словами, ажіотаж довкола «Ла-Ла Ленду» почався вже після того, як франківцям  з мас-медіа стало відомо, що стрічка отримала багато номінацій на «Оскара». 5-6 осіб цікавилися у соцмережах, чи буде вона у «Люм’єрі», стільки ж людей запитували про це на касі. Втім, увага до цього фільму в рази менша, ніж, наприклад,  до  «50 відтінків темряви». На його показ за два тижні вже забронювали частину квитків.

У «Люм’єрі»  всі кінопрем’єри розплановані аж до березня, тому  повернутися знову до «Ла-Ла Ленду» буде складно. Все ж,  у кінотеатрі розглянуть можливість показати цей фільм. Але це може бути всього один сеанс.

ла ла ленд

«Ла-Ла Ленд» – американський романтично-комедійний мюзикл. Офіціантка, яка мріє стати кінозіркою, зустрічає піаніста, котрий прагне відкрити власний джазовий клуб. На фоні барвистих декорацій Лос Анджелеса між ними розгортаться зворушлива і дещо старомодна любовна історія. Ці стосунки доповнюють блискучі танцювальні й співочі сцени.

Головні ролі виконали Емма Стоун та Раян Гослінг, відомий багатьом за мелодрамою «Щоденник пам’яті».

У «Ла-Ла Ленді» багато алюзій на класичні мюзикли, як-от «Співаючи під дощем» чи «Шербурзькі парасольки». За це хтось може звинуватити режисера Дем’єна Шазелла у плагіаті. А для когось, можливо, відкриє досі незнайомий cвіт голлівудських кіношедеврів. Не весь час же дивитися «50 відтінків сірого».

La La Land: Classic Visual Echoes from Glass Distortion on Vimeo.

banner

Залишити відповідь