Дев'ять ознак, які видають у вас "совок".

СРСР давно розпався, але звички, нажиті в ті роки, й до сьогодні живуть в головах деяких людей. Якщо не хочете уславитися “совком”, позбудьтеся від них якомога швидше.

1. Нічого не викидати

Нормальна людина відразу ж викидає речі, які вийшли з ладу, а не намагається знайти їм застосування і подарувати друге життя. Рвані футболки, биті чашки, зламана техніка – все це мусить знаходитися на звалищі, а не вдома або на дачі.

2. Захаращувати балкон

Навіть найменший балкон можна перетворити на затишну терасу, дихати там свіжим повітрям, пити ранкову каву і спостерігати захід сонця, до тих пір, поки на голову не впаде лижа або коробка з-під взуття. Якщо вам шкода витрачати квадратні метри балкона на мотлох, швидше починайте розчищати балкон.

3. Давитися, але доїдати

Багато людей і сьогодні доїдають все до крихти, немов за їх спиною стоїть вихователька і пильнує, щоб усі діти доїли кашу. Якщо ви не хочете, навіщо себе мучити? Ніхто вас не буде карати за тарілку, в якій лишилося кілька макаронів.

4. Берегти краще до свята

Радянська людина звикла берегти все краще. Замкнути в шафку, закрити на ключ і милуватися, чекаючи приходу кращих часів. Тільки завтра може так і не настати.

5. Зберігати інтер’єр СРСР

Зараз існує маса ресурсів, де можна набратися ідей про те, як обставити інтер’єр. Розширте горизонти і не знущайтеся над квартирою.

6. Вставати в будь-яку чергу

Якщо людина з совком в голові бачить чергу, означає, треба в неї встати! Раптом там щось роздають або продають дивину? Такі люди легко ведуться на ажіотаж і є ідеальними жертвами маркетологів. Нормальна людина знає, що у неї є все необхідне, а якщо щось буде в дефіциті, легко замінить цю річ аналогом.

7. Намагатися все переробити своїми руками

Якщо ви на всі руки майстер і це ваше хобі, дійсно, чому б не відремонтувати ту чи іншу річ? Але якщо ви слабо уявляєте, як полагодити, припустимо, унітаз, і думаєте, що в процесі зрозумієте, краще все ж викликати сантехніка. І нерви цілі, і за якість можна не турбуватися.

8. Зберігати інтелектуальний мотлох

Раніше кожну книгу або журнал доводилося добувати. Але ці часи давно пройшли. Навіщо зберігати всі ці стопки журналів і старенькі пошарпані книги? Краще залишити тільки те, що особливо цінно для вас. Решту можна роздати.

9. Збирати пакет пакетів

Напевно, в кожному другому будинку є такий монстр, як пакет з пакетами. А у деяких навіть є другий пакет, де зберігаються “красивіші” пакети. Але варто розуміти, що це одноразова річ! Хтось заперечить, що, мовляв, екологію треба берегти. Але завжди можна здати пакети в спеціальні пункти прийому поліетилену. Або взагалі переходити на паперові пакети.

Джерело

banner

Залишити відповідь